İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk Panelde siteye girişte Şifre istiyor..?

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye girişte ufak bir diyalog kutusunda şifre istiyor bu sorunu nasıl halledebilirim..
şifreyi ben bildiğim için girebiliyorum ama diğer ziyaretçiler dolayısıyla siteye giremiyor..

S

Surkent

Misafir
Siteye Dosyaları Panelden Mi Upload Yaptınız. Panel Uploadlarda Oyle Oluyor .Ftp Den Upload Yapmayi Dene.Ama Once Panel Upload Yaptıysan o Dosyaları Sil.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 -hosting setup bölümünden ftp şifrelerinizi ayarlayin.gerekli asp , asp.net herhangi birinin servisini seç..sorun hallolur.
2- hostun süresi bitmiş olabilir.
3- size verilen alan/band kotasini asmis olabilirsiniz.

kolay gelsin

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows sunucu kullanıyorsunuz sanırım.

Kurulumdan, PERL ve CGİ seçeneklerini kaldırın.
Düzelecektir.

M

mcanli

Misafir
Benimde Windows sunucuda başıma geliyordu. Sitenin yayınını durdurup tekrar başlatınca hiçbir şey yokmuş gibi çalışmaya devam ediyordu.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yanıtlarınız için hepinize teşekkür ederim sorunların cevaplarını teker teker vereyim..
Belki sorunumun tam olarak nereden kaynaklandığını bulabiliriz..

@Surkent
Söylediğiniz doğru olabilir. Daha önce ftpden yapıyodum böyle birşey yoktu.. En son dosyaları panelden upload ettim daha kolay oluyor diye sonra olmaya başladı bunu deneyeceğim..
FTP den de upload zor oluyor panelden upload edip zip 'i açmak daha kolay :)
Neyse yeterki sorunum çözülsün FTP den upload deneyeceğim..

@OnurSql
FTp şifrelerim ayarlanmış durumda siteye girişte şifre soruyor dedimya işte ftp şifresini yazınca ancak girebiliyorum ..Hostun süresi dolmadı çünkü daha yeni , alan ve band sınırında da herhangi bir problem yok..
asp ve aspnet servisleri açık..
Cevabınız için teşekkür ederim.

@MKB
evet doğru söylüyorsunuz.. Birkaç kişide bu işi bilen kişilerde aynı şeyi söyledi ama perl ve cgi desteği açık gözüküyor ama yanlarında check işaretini kaldırılacak seçenek yok malesef (Ve benimle aynı sorunu yaşayan bir arakadaşta bu seçenek varmış ama o da dediğiniz perl desteğini kaldırdığında sorun değişmemiş.. Cgi desteğini kaldırmayı denemedim..)
Sorunu arkadaşların dedikleri yöntemlerle çözemezsem en son çare hostu aldığım kişiye bu dediklerinizi aynen ileteceğim teşekkür ederim..

@mcanli
Kolay bir yöntem gibi gözüküyor :) diğer seçenekler olmazsa yine dediğinizi yapmaya çalışacağım..

@phiberoptic
Dosyalar httpdocs klasörünün içinde ..

Cevaplarınız için teşekkürler umarım sorunu halledebilirim.. Her yerde bu sorunu dile getirmiştim ama bir türlü çözüm bulamamıştım inşallah verdiğiniz bilgilerle sorunu ortadan kaldırırım..

Saygılarımla..

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phiberoptic' Alıntı:
dostum ip pool seçeneği açıktır onun. bu seçeneğe cevap vermemişsin de onun için şey ettim..

Haklısın onu unutmuşum şimdi gördüm .. Ama ip tool seçeneği nerde pleskte onu bulamadım :(

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seup ayarlarında öyle birşey yok bende :)
118le.jpg

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Web users
burada herhangi bir user tanımlanmış olabilirmi?

E

epido

Misafir
Sitenin yedeği var ise elinde tamamen sil domaini arkasından ftp ile at sorunun çözülecektir.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için teşekkürler ama bu geçen senenin konusu (yani çok eski bir konu). Artık cpanel kullanıyorum :)

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de windowsda başıma gelmişti hosting değiştirdim :) zaten cpanel en iyisi ;)

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama aynı sorun su anda benim başımda bak 2005 in konusunu hortlatıyorum.. cozum hangisinde :( yada sen nasıl cozdun @Player

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk sayfadaki olayların hepsini dene tekinde mutlaka net sonuca ulaşacaksın.

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuca ulaşmak için dosyaları direk vhostun icine değilde ya ftp ile yada copyala yapıstır ile atmakla ulaştım..
belki birinin işine yarar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5