İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk sorunu ?

krm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unable to create security descriptor: Unable to lookup SID for name psaadm: (1332) No mapping between account names and security IDs was done.
Execute file name:

Plesk 8.1 or windows kullanıyorum ve bugun bu hatayı alıyorum ve göçük durumda plesk giriş yapamıyorum.

Nedir bu hata ve nasıl çözebilirim bilgi sahibi olan varmı ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sunucu windows, restart atmama rağmen düzelmedi, sunucudan plesk control panel den, plesk control panel service i aktif ettiğimde tekrar pasif hale geliyor.

Port çakışması olabilir. iyice kontrol et. 7.5.6 kullandığım için detaylandıramıyorm tam..

atillayasar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows uzak masa üstünden starts ardından run komut satırına cmd yazıp enter.

gelen dos satırına cd C:\Program Files\SWsoft\Plesk\admin\bin\ yazıp enter.

tekrar oldugun dos satırına apache -n PleskControlPanel -k uninstall enter.

dos penceresini kapatmadan
plesk service monitör de tüm servisleri seçip refresh dediğinde pasif olan seçeneğin komple kalktığını görürsün. daha sonra

açık olan dos penceresinde apache -n PleskControlPanel -k install enter.

yaptıktan sonra plesk services monitör de refresh dersen kalkan seçenek tekrar geri gelecektir.

Son olarak da makinaya restart atıp birde bu şekilde denermisin

krm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgiler için teşekkürler artık aynı hatayı vermiyor çözüldü gibi fakat bu söylediklerini yaptıktan sonra aşağıdaki hatayı veriyor ve plesk panele giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Fatal error: File is damaged, please reinstall in Unknown on line 0

Fatal error: Nesting level too deep - recursive dependency? in Unknown on line 0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5