İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

plesk windows hakkında

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plesk windows versionunda kullanıcı bw aşımında pleskin gösterdigi tavır nedir?
cpanel gibi site suspend mi olur başka birşeymi yapar?

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba,

Sadece limitleri aştınız diye uyarı emaili gönderir o kadar. Gönderilen uyarı e-mailini kendinize göre düzenleme olanağınız da var.

Saygılarımızla.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim
hosting Controller ile aralarında (bu açıdan) bir fark yok demekki.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk tabiki diğer her yönüyle hosting controller den çok adım önde..

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkisinide aynı anda açıp bi bakarsanız Hosting Controller'in ne kadar Plesk'e benzediği ve ne kadar taklit olduğu anlaşılıyor zaten..

Panel seçiminde herzaman Plesk diyorum.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun bir örnek olduğunu sanmıyorum
farklı bir düşünce de ben öne sürebilirim.
Hc Nt sistemde çalışan en uyumlu hosting sistemidir. dll ve xml ler yığını arasında makine performansı açısından en güzel sonucları o vermiştir.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız şöyle bir sorun var örnek plesk sunucu bölümünden limit aşımında uyarı mesajı gönderi seçtin diyelim. hem reseller hem host müşterileri için açtın diyelim. ve şöyle güzel bir mesajda yazdın yani editledin diyelim. sorun şu bu sadece senin host müşterilerine değil senden reseller alıp host satan x kişisinin müşteriside limit aştığında gidecektir. bu durumda sana tavsiyem doğrudan benimle irtibat kurun şeklinde değilde reseller müşterisinide madur etmeyecek bir şekilde örnek durum budur sistem yöneticinizle irtibata geçin şeklinde yazarsan daha iyi olur kanatindeyim..

Saygılarımla..

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk in bayi kullanıcıları müşterilerine karşı zor duruma düşürebilecek potansiyel özellikleri var. Varsayılan şekilde kullanmak çoğu durumda mantıklı oluyor. Örneğin SSL sertifikasını bile varsayılanda bırakmak gibi.

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pleskın + yonlerı cok ama sıstem gereksınımlerını cok fazla kullanıyor buda - yonu.. yanı dusuk ramlı bır sunucuda plesk cıddı sorunnlar yaratabılıyor

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve 7.6.1 sürümünde tonla hata var. hala plesk taraftarıyım ama 7.6.1 i kuracaklara önce iyice düşünün ve bekleyin derim. en sorunsuz sürümü 7.5.6 dır..

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5