İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pleskte asp neden çalışmaz

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlar plesk panel var bende localde çalışan asp scriptler serverda çalışmıyor
test için www.kozlucaioo.com bi bakarmısınız sorun neden olur acaba lütfen bir fikir

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veri tabanıyla ilgili bir sorun var, ya yolu yanlış gösterilmiş yada yazma izni verilmemiş, bunları kontrol et çalışacaktır.Sunucuda sorun yok yani.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onların hepsi tamam verilmiş özellikle kontrol ettim
yollar da tamam ama yine açmıyor

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internal server error un birçok nedeni olabilir.
ama sana basit bişey söyleyim: index sayfandan belli kısımları çıkarıp denemeler yap, hata olan satırı bulmaya çalış ve buraya yaz. hatayı bulunca çözümü bulmak daha kolay olacak.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu sahibinden yani yani hostingi aldığın yerden sayfa loglarını isteyebilirsin, nerede hata olduğunu sana loglar gösterecektir. ve ayrıca dbnin yollarını kontrol et.

Saygılar.. İyi çalışmalar..

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sunucu sahibi benim zaten dediklerinizin hepsini zaten yaptım başka bi sunucuya gönderdim dosyaları değiştirmeden orada çalıştı benim serverda çalışmıyor her nedense şimdi pleski kaldırıp yeniden yüklüycem bakalım ne olacak

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pleskte domainin hosting ayarlarında özel hata sayfalarının yanında ki işareti kaldır. o zaman sorunun hangi satırda olduğunu belli olur.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok komikhane dediğini yapcam gerçi pleski yeniden kurdum bi bakayım olmazsa dediğin gibi olcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5