İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pligg İndekslenme Sorunu

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;

Pligg kullanarak imlemeci.com'u oluşturdum. Cuma günü tema değişikliği yaptım ve sistemi tekrar ftp üzerinden yükledim.. Ancak kontrol ettiğim zaman içeriklerin indekslenmediğini görüyorum...

İmleme sitesi için en önemli olay indeks.. Bunu alamazsam adam neden gelip içerik bilgilerini girsin...
Google'ın pligg'e karşı ön yargılı olduğu konusunda bir kaç makale okumuştum yine de inandırıcı gelmedi..

Geç indeks nedeni yeni site olması olabilir ancak hiç almaması da garip... Site banlı değil kontrol ettim bu arada..

Yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum

Edit: Bir indeks almışım. Sanırım zamanla oturacak bir konu

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok anlamam bu işlerden amatör takılıyorum ama şu kadarını kendi sitemden tecrübe ile söyleyebilirim.

İlk girdiğim konu ancak 5 gün sonra index aldı. 5 ile 15 gün arasında index zamanı 2 güne düştü. 15 günden sonraki 30 güne kadar olan sürede gün içinde her hangi bir saatte indexlemeye başladı.

Şu an 60 günü geçti ve anında indexlemeye başladı.

Bu süreç herkeste aynı mı olur bilmiyorum. Düzenli her gün konu girdim.

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim arkadaşım haklısın düzenli devam edeceğim...

unborn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

pligg denemek için yukledim fakat dil dosyalarını bulamadım. Genel olarak dil paketi ve yapmam gerekeler konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba,

pligg denemek için yukledim fakat dil dosyalarını bulamadım. Genel olarak dil paketi ve yapmam gerekeler konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
ana sayfa ve tüm alt sayfalardan ana sayfaya 6 tane link vermişsin.
link sayısını en azından 2'ye düşür...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi