İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ploop nickli iyi.net adminini protesto ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

salim_aslan

Misafir
Sebep olan konu şudur :
http://forum.iyinet.com/google-page...ink-degisimi-yapip-kaldiranlarin-listesi.html
Bu konuyu açan arkadaşa yön vermek için belirttiğim ve silinen mesajımın aslı şudur , bunu ploop arkadaş ta doğrulayacaktır :

"Hber verip te linklerini kaldıranlar topic te yayınlanmasın."
Arkadaşımız benim mesajımı sildi ve "bu konu altına yorum yapmayın. yapılan yorumları siliyorum. sadece lovemove'un gosterdigi sablona gore mesaj yazın yeter."
dedi sonrasında konuda halen yorum yapılıyor ve yorumlar silinmiyor.

Zaten topic e bakarsanız özellikle kelebek, kelebekk isimlerinde arkadaşların karmaşa yaşadığını da görürsünüz.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu okumadım,haberim yok fakat:
Bence bu forumda birilerini tutan, birinin yandaşı adminler de ..ktir olup gitsin, ya da iyi.net kime adminlik verdiğini görüp , admin olup ta gwerekli yargıyı yapamayan kişileri de forumdan uzaklaştırsın.
Bence forumdan uzaklaştırılmayı sen hak ediyorsun.

S

salim_aslan

Misafir
Konuyu okumadım,haberim yok fakat:

Bence forumdan uzaklaştırılmayı sen hak ediyorsun.

Ben gördüğümü söylemkten çekinmem. Buyurduğun gibi uzaklaştırılmayı, atlmayı hakediyorsam zaten ben bu forumda boşa vakit harcamışım diye düşünür insan, dimi ?..

S

salim_aslan

Misafir
Dünyanın yuvarlak olduğunu kabul etmeyen kişiler uzaklaştırın beni. Elinize ne geçecek ? Bilgi paylaşımı esatsır. Verecek bilgin var mı elinde ?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@salim_aslan doğruları söylerken bile kullanılan dil önemlidir.
Küfür ve hakaret anımsatan kısaltmalarla doğrularınızı ifade ederseniz (konuyu incelemediğim için doğrularınızı diyorum) anlattığınızdan daha çok insanlar anlatımınıza odaklanacaktır.

S

salim_aslan

Misafir
Küfür ve hakaret anımsatan kısaltmalarla doğrularınızı ifade ederseniz (konuyu incelemediğim için doğrularınızı diyorum) anlattığınızdan daha çok insanlar anlatımınıza odaklanacaktır.

Uy000nız doğrultusunda masajım değştirilmiştir. GHerhangi bir çkar gözetmedğim için ...

S

salim_aslan

Misafir

Kesskin sirke küpüne zarar. Sözlerimden dolayı incinen arkadaşlarım varsa kusura bakmasınlar.Ama protsto bolumune açtığım knuda ısrarlıyım. Yorum yapılmayacak denilen toppicin altında orum yapılıyorssa, bunu siz değerlendirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5