İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PM (Özel Mesaj) Kutuları hk.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
PM kutularının kapasitelerinin arttırılmasını veyahut limitin kaldırılmasını öneriyorum. Zira iyinet davetiye sistemli üye alımı yapmakta, kötüye kullanım halinde müeyyideleri de belli.
Mesela şimdi sessizliktr adlı üyeye cevabi bir PM atmaya kalktım ama kutusu dolu. Başka da irtibat şansım yok. Bizler her ne kadar PM kutularımızı temizlemeye çalışsak da zaman içinde doluyor veya üstüste 5-10 PM gelse dolup taşıyor ve dolayısıyle ulaşılmaz hale geliyoruz.
Buna kalıcı bir formül bulunmasını, hiç değilse kotaların arttırılmasını rica ediyorum.
Saygılar.

S

SYMPHONIC

Misafir
katılıyorum..bide bir süreliğine silemeyeceğimiz ilerisi için herhangi bir kötü durumda kanıt olarak gösterebileceğimiz mesajlar oluyor.. onlarin üstüne de gelenler yüzünden hergün mesaj kutusunu boşaltmak zorunda kaliyoruz.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sayın yönetim az çok bir fikir biriliği oluştuğuna göre ve forumlarda kurallara uyulduğuna göre bu konuda bir karar vermenizi rica ediyoruz.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede arttırılmalı.1-2hafta giremesek msjla doluyor ve yollayanlar gelmiyor.
Umarım arttırılır :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve maille uyar işaretli olmasına rağmen artık özel mesaj geldiğinde mail gelmiyor...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet limit arttırımı çok iyi olur.
bende de maille gelmiyor..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyinet admin bencede büyük bir siteyse iyinet arttırmalısın 50 mesaj limiti komik bir rakam. ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bencede artırılmalı kota.Ama bu hostingde bir soruna neden oluyorsa;
a ) üyelik tarihine
b ) Post sayısına
c ) Tecrübe puanına göre değişmeli.Forumu çok kullanan kişiler, yukarıdakilerden bir tanesini doldurur.Zaten mesaj kotasıda sanırım çok kullanana gerekli olacaktır.Tabi birde; forumu az kullanıp geldiğinde mesajlarına bakana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5