İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Po-up Verilecektir

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
3-4k arası tekile sahip 3 siteye
1-2k arası tekil hite sahip 1 siteye toplam 4 siteye sp2 pop reklam verilecektir.
(k=bin(1000))
Reklam verilecek sitenin bu hit aralıklarında olması önemlidir,zira reklamlar 4 farklı siteye yönlenecektir. Ama;
Örneğin benim 10k tekilim var js,php,asp v.s koduyla bu hiti 4 siteye paylaştırabilirim diyorsanız,bahsettiğim hit aralığından yüksek hitli siteleride kabul edebilirim.

Mp3 sitelerinden verim alamadığım için kabul edemiyorum,fakat cazip bir teklifiniz varsa özelden iletebilirsiniz.
Reklamı yapılacak site absürt değildir fakat hesaplı olması amacıyla absürt sitelerede reklam verilecektir.

Önemli
Daha öncede İyinet'te reklam verdiğim için aynı şeylerle karşılaşacağımdan eminim o yüzden şimdiden yazayım
-Kesinlikle text reklam vermeyeceğim (pr10 olsa bile)
-Banner reklamda vermeyi düşünmüyorum,ama cazip bir teklifim var diyorsanız pm atabilirsiniz.
-Fiyat konusuna dikkat. Hayatımda ilk defa reklam vermiyorum,her ay düzenli olarak reklem vermekteyim,piyasanın durumunu,neyin değerinin ne olduğunu bilmekteyim.Bu yüzden uçuk fiyat yollamayınız.
-Memnun kaldığım arkadaşlarımla her zaman olduğu gibi sürekli devam edeceğim.

Lütfen bana yardımcı olunuz,her reklam vermemde nelerle karşılaştığımı bilseniz beni anlayışla karşılayacağınıza eminim.
Teklifleri pm ile yollayıp,burayada pm yollandı diye yazarsanız,daha hızlı inceleme fırsatı bulurum.

Ayrıca bundan sonra vereceğim tüm reklamları bu konu altında ieteceğim,yani konu açmayacağım.

İlginiz için teşekkürler
Saygılar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef mp3 sitelerini 2.planda düşünüyorum,gerekirse tekrar size ulaşabilirim.

Bu arada pm gönderen arkadaşlara ilgilerinden olayı teşekkür ediyorum,fakat gönderilen pmlerde
-adres
-stats sayfası
-fiyat

bu 3 bilgiyi gönderirseniz daha detaylı inceleme fırsatı bulacağım,bu hafta içinde siteleri kıyaslayarak yanıt vereceğim.
Teşekkürler

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. pLanda düşünsen de ben de yeniden pm attım :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RTSngz Maalesef hocam,hitiniz arttığında aklımdasınız,tekrar ulaşacağım ben size.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son attığın pmi aLamadım kutum doLu oLduğundan tekrar atabiLir misin borte45 ?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ya ben Türkçe bilmiyorum,yada bazı arkadaşlar.

-İstediğim hit aralığında olacak diyorum
-Banner istemiyorum
-Mp3 sitesi istemiyorum

Teşekkürler.

E

epido

Misafir
@Borte45

Topic mesajınızda Mp3 sitelerinden verim alamadığım için kabul edemiyorum,fakat cazip bir teklifiniz varsa özelden iletebilirsiniz. Mp3 sitesi istemiyorum demiştiniz yukarda
cazip bir teklif ıletıldı.

Topic mesajınızda Banner reklamda vermeyi düşünmüyorum, ama cazip bir teklifim var diyorsanız pm atabilirsiniz. Banner istemiyorum demiştiniz yukarda
Sonuçta genel bir fiyatlandırma listesi size ulştı Popup Banner Text seçeneklerı ile

Yazdıklarınız ıle cevaplarınız birbirini tutmuyor ! Uzgunum..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
epido' Alıntı:
@Borte45

Topic mesajınızda Mp3 sitelerinden verim alamadığım için kabul edemiyorum,fakat cazip bir teklifiniz varsa özelden iletebilirsiniz. Mp3 sitesi istemiyorum demiştiniz yukarda
cazip bir teklif ıletıldı.

Topic mesajınızda Banner reklamda vermeyi düşünmüyorum, ama cazip bir teklifim var diyorsanız pm atabilirsiniz. Banner istemiyorum demiştiniz yukarda
Sonuçta genel bir fiyatlandırma listesi size ulştı Popup Banner Text seçeneklerı ile

Yazdıklarınız ıle cevaplarınız birbirini tutmuyor ! Uzgunum..

Mesajım size değildi,üzerinize alınmanızı garipsedim. Ama sadece cazip demiştim,cazip anlayışı farklılığından dolayı artık hiçbir şekilde banner yada mp3 sitesi kabul etmeyeceğim.Fakat benim yerimde olsaydınız bana hak vereceğinie eminim.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman iLk mesajdan öyLe birşey yazmayacaktın..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
o zaman iLk mesajdan öyLe birşey yazmayacaktın..
Mesajım maalesef sizeydi esasında cazip teklif demiştim ben siz bana gayet pahalı bir teklif sundunuz neyse mesajımı tekrar düzenliyorum... Epido sizi zaten kıyaslanacak siteler arasına aldım,teekkür ederim ilginize.
Konu dışı bir msaj atmasanız sevinirim.

Saygılar

EditMesajımı düzenleyemediğim için buraya yazıyorum,bazı arkadaşlarla aramızdaki cazip anlayışı farklılığından dolayı
hiçbirşekilde
-Mp3 sitesi
-Banner reklam
kabul etmiyorum

İlginiz için teşekkürler

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Mesajım maalesef sizeydi esasında cazip teklif demiştim ben siz bana gayet pahalı bir teklif sundunuz neyse mesajımı tekrar düzenliyorum... Epido sizi zaten kıyaslanacak siteler arasına aldım,teekkür ederim ilginize.
Konu dışı bir msaj atmasanız sevinirim.

Saygılar

EditMesajımı düzenleyemediğim için buraya yazıyorum,bazı arkadaşlarla aramızdaki cazip anlayışı farklılığından dolayı
hiçbirşekilde
-Mp3 sitesi
-Banner reklam
kabul etmiyorum

İlginiz için teşekkürler

verdiğim tekLif gayet cazipti, sen 1k tekiLi 1 ytLye arıyorsan orası başka tabi. koLay geLsin sana..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
verdiğim tekLif gayet cazipti, sen 1k tekiLi 1 ytLye arıyorsan orası başka tabi. koLay geLsin sana..
Verdiğiniz cazip teklifi açıklayayım
günde 1k tekili 4 ytl ye vereceğinizi söylediniz,zorla tıklamayla,yani siteme ziyaretçi göndermeden kimse mp3 indiremeyecek.Ben size pop-up istediğimi söylemiştim attığım özel mesajda,ama yinde sizin cazip(!) teklifinizi değerlendirmek istedim.

aradığım poplardan biride 1-2k arasıydı
gönderceğiniz tekili günde 1k olarak varsayarsak ayda size ödemem gereken bedel 120 ytl! Yani şöyle düşünüyoruz,günlük 1k tekili olan mp3 sitesine ayda 120 ytlye pop-up vermemi istiyorsunuz.
Bumu cazip teklif? Sizce ben keriz gibimi gözüküyorum?

Lütfen konuyla ilgisiz mesaj atmayınız,konumu baltalamayınız,işimi engellemeyiniz,aksi halde yönetime başvuracağım. Eğer illa polemiğe girmek istiyorsanız özel mesaj gönderebilirsiniz. Forum kullanıcılarını rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok. Saygılar

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Verdiğiniz cazip teklifi açıklayayım
günde 1k tekili 4 ytl ye vereceğinizi söylediniz,zorla tıklamayla,yani siteme ziyaretçi göndermeden kimse mp3 indiremeyecek.Ben size pop-up istediğimi söylemiştim attığım özel mesajda,ama yinde sizin cazip(!) teklifinizi değerlendirmek istedim.

aradığım poplardan biride 1-2k arasıydı
gönderceğiniz tekili günde 1k olarak varsayarsak ayda size ödemem gereken bedel 120 ytl! Yani şöyle düşünüyoruz,günlük 1k tekili olan mp3 sitesine ayda 120 ytlye pop-up vermemi istiyorsunuz.
Bumu cazip teklif? Sizce ben keriz gibimi gözüküyorum?

Lütfen konuyla ilgisiz mesaj atmayınız,konumu baltalamayınız,işimi engellemeyiniz,aksi halde yönetime başvuracağım. Eğer illa polemiğe girmek istiyorsanız özel mesaj gönderebilirsiniz. Forum kullanıcılarını rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok. Saygılar

demişsiniz zorLa bannera tıkLatacaksın, sormak istediğim tek şey acaba pop-up kişinin isteği doğruLtusunda mı açıLıyor ? eğer öyLeyse neden sp2 pop-up diye tutturuyorsunuz ;) başka birşey demiyorum. dediğim gibi, koLay geLsin size.. bu mesaja da -rep verin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5