İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pogram Download Scriptinde Şok Fiyat

windturks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar harbi-indir.com için hazırladıgım program download scriptimi satışa çıkartım sadece bu gelişmiş download scriptini herkes alsın diye 15 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. peki scriptin özellikler nedir

işte özellikler

php + mysql tabanlı
adminpanelli
üye panelli
üyelerin ekledikleri admin onayı alması lasım
program ekleme silme düzenleme
iletişim paneli
hoş ve rahat tasarım
seo + sef ile googlede hit artışı

Demo

Not: ödemeleri ziraat bankasıyla almaktayım..Ödemeyi aldıktan sonra scriptiniz elinizde olacaktır.
Not2: scriptimi sitemi kapamayı düşündügümden dolayı satıyorum. Bu yüzden ucuza bırakıcam. Alacak Arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun..
Not3: script roketdownload scriptinin full baştan sorunsuz yazılmış halidir.

Script fiyatı : 15 TL

yazarken destek aldıgm bazı Kişiler

_BuKi_
CyBeR_BeLa

Not3: harbi-indir.com da almak isteyenler fiyatı pm atsınlar.(40 tl den düşük olmasın lütfen )

Alacaklar Msn Adreslerini Pm Atarlarsa Sevinirim..

Msn adresim: [email protected]

Benim İçin Güven Başta Gelmektedir...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sitede virüs var girenler kontrol etsin, arkadaşın güvenilirliği konusunda da yöneticiler bir araştırma yapmasını öneriyorum. Besmele çekip virüslü bir siteyi koyunca şüphe uyandırıyor.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayret virus yine girmis.. Bu sefer ic sayfalardageziyor... :)) Earning sitesinden gelmis..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi