İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

polar satan?

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bilmiyorum aranızda tekstil ile uğraşan varmıdır?

yeşil düz renkte kapşonlu polar arıyorum,baskı yapacağım örnek için 2 adet lazım şimdilik,beğenilirse çoklu sipariş edilecek.

polar-esofman.jpg

fotoğraftaki polar tarzında arıyorum.

valla kaç gündür arıyorum,göbeğim çatladı bulamadım.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nike nin şu modeli var kapşonsuz ben mağazada gördüm gayet kaliteli : )
http://www.sprtwrks.com/urun_detay.asp?grup_no=558&urun_no=17309&dil=1

konuyla alakalı olarak bende yazıyorum sakıncası yoksa, adidasın üst eşofman tarzı polarları var her şubeye birer seri geliyor seri bitince hiç bir yerde bulamıyorsun. 2 yıldır hoşuma giden 4 model var hiç birini bulamıyorum elinizde adidas polarlar varsa ve satmayı düşünüyorsanız bi resmini gönderin veya model adını verin alabilirim :) sadece teklif ettim herkese iyi çalışmalar

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nike nin şu modeli var kapşonsuz ben mağazada gördüm gayet kaliteli : )
http://www.sprtwrks.com/urun_detay.asp?grup_no=558&urun_no=17309&dil=1

konuyla alakalı olarak bende yazıyorum sakıncası yoksa, adidasın üst eşofman tarzı polarları var her şubeye birer seri geliyor seri bitince hiç bir yerde bulamıyorsun. 2 yıldır hoşuma giden 4 model var hiç birini bulamıyorum elinizde adidas polarlar varsa ve satmayı düşünüyorsanız bi resmini gönderin veya model adını verin alabilirim :) sadece teklif ettim herkese iyi çalışmalar

Bu epey güzelmiş fiyatıda tabi :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Anlamı olmayan bir fiyat. Gerçekten bu fiyattan alıcı buluyor mu bu mallar?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tabi pahalılık göreceli bir kavram. Ama asgari ücret ne kadar, 500 ytl mi? 5 tane polar alıyor demek ki. Bir de bunların maliyeti 3-5 YTL. Hiçbir özelliği de yok. Ulus sosyete pazarında 10 ytl'ye 5 kat daha güzel ihraç fazlası Zara, River Island bulabilirsiniz. Ama Grafix Bursa'da sanırım.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
giyim olayı farklıdır ya, oda bir çeşit zevk : ) Fiyat saçma gelebilir ama etrafınıza bir bakın 10 gençten kaçında adidas,nike vb. ayakkabılar göreceksiniz ve bunların fiyatları ne kadar?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Grafix Bursaspor taraftar kitlesi için bunları istiyor sanırım. O yüzden bu fiyat gerçekten çok uçuk.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar spor üst felan alabileceğimiz yer varmı ? İnternet sitesi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5