İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

polifonix.com sitesiyle birlikte 250 YTL!!

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son fiyat 350 YTL olarak belirlenmişti ve yayınlandıktan birgün sonra 4 alıcı çıkmıştı. Ancak çalıştığımız sektörün büyük kısmı herşeyi oyun ve hobiden ibaret gören, daha yeni çamurla oynadığı için elini yıkayıp bilgisayar başına oturan çocuklardan oluştuğu için satış olmamıştı. Biri alıyorum dedikten sonra, yok abi ben vazgeçtim dedi, biri abi benim aslında param yoktu dedi, biri param var ama yetersiz açıkcası diye itirafta bulundu, ve bir tanesi de tam domaini alıyordum ki bugün belimi incittim, o parayı doktora verdim dedi :p Malumunuz bu piyasa işte böyle. Satış yapmak, reklam vermek, reklam almak vs ticari işlerin birçoğu işte böyle çoluk çocuk yüzünden rezil bir durumdadır. Allah kolaylık versin hepimize.

Dolayısıyla geriye kalan, sizin ve bizim gibi ciddi ve hem fiziki hem akıl yaşı olarak 20 yi aşmış insanlardan oluşan kesimden soranlara, domaine başvuranlar var dolayısıyla satıştan kalkmıştır diye cevap verip geri çevirdim.

Geri çevrilen arkadaşlar da takdir ederler ki, msn den size yazı yazan kişinin yaşı konusunda birkaç cümlede bir tahminde bulunamıyorsunuz. Neyse domaini tekrar satışa çıkardım, hem de bir indirim daha yaparak. Domainin (sitesiyle birlikte) son fiyatı 250 YTL dir. Kısa bir süreliğine bu fiyatla satılmaktadır. Belirtilen tarihe kadar satılmazsa, tamamen satıştan kaldırılacaktır.

Turkishdomains olarak uzun zamandır hep ucuzdan birçok değerli domain ve site sattık. Bunu da şu sebeple belirtiyorum. Pahalı satılınca oha yuh diyen zihniyet, ucuz satınca da kıllanıyor, bu işte birşey var diyor :) Bizi bilen bilir, vaadettiğimiz fiyata birçok domain ve site sattık, bizimle ticaret yapanların tamamı, domain ve sitelerini, en hızlı ve güvenli yollarla, sorunsuz devralmışlardır ve bize duacıdırlar :)

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettiğin 1000 tekil hit nerden sağlanıyor ?
bookmark varmı ?

google indexlememiş domaini ban felanmı yedi ?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pure/clean hit. Bookmarklardan, birkaç site ile link değişimlerinden ve toplistlerden. Siteyi ilk yaptığımız günlerde birkaç sitede reklamını yapmıştık. Sonra işlerimizin yoğunluğundan dolayı kendi haline bıraktık. Ama hiti hala 1000 civarı.

polifonix.com sitesi daha önce ingilterede bir rock grubuna aitti. Ben birkaç ay önce yakaladım. (polifonik kelimesine benzediği için) Kaç aydır google indexlemedi. Güzel bir ingilizceyle mail attım google a. Banı kaldıracaklardır bu aralar. Çünkü siteyi büyük olasılıkla eski sahibi banlattı, şu an sitede google kurallarına aykırı birşey olduğunu sanmıyorum.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin indirimli fiyatı bu akşama kadar geçerlidir. Sonrasında yeni fiyat belirlenecektir.

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen satın almak istiyorum

daha öncede konuşmuştuk evet formda belim rahatsızlığından dolayı ogün parayı ayarlıyamamıştım bu olay güven kaybıma neden oldu ben polifonix.com sitesi ahibinden binlerce kez insanlığım adına özür diliyorum bilerek yapılan art niyet yoktur görüşebilirsek hemen şu anda eft ile parayı çıkartmak istiyorum beni anlamanız dileğiyle iyi akşamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5