İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pop reklam alinacaktir 5000 tekil gonderebilirim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sitem trdownload.org ye pop up reklam almak istiyorum normal olarak 5000 hit gonderebilirim pop up ile istatistiklerimizi gormek icin buraya tıklayabilirsiniz ozel mesaj yada profilimdeki msn adresi aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık ne kadar .p.m at trDownload

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
msn ekledım ama sanırım oflinesın banada gonderırmısın nedne saklanıyor hep merak etmısımdır ama :)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trdownload sitende exploit var...

Exploit-IEPageSpoof

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sitede kesinlikle boyle bişi yok olsa benim pc me bulaşır sadece pop banner spy 2 ve tooolbarları aşıyor yoksa benim ne karım var bunda ozel mesaj isteyen arkadaşlara pm gonderdim

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
sitede kesinlikle boyle bişi yok olsa benim pc me bulaşır sadece pop banner spy 2 ve tooolbarları aşıyor yoksa benim ne karım var bunda ozel mesaj isteyen arkadaşlara pm gonderdim

sen yapmışsın demedim ben... hostundan kaynaklanan bi problem olabilir... ama sitende kesinlikle exploit var... yanlış anlama bilgin olsun die söyledim servera bulaşmış bişeydir muhtemelen..

Exploit-IEPageSpoof.

mcafee yakalıyo siteye girince.

27.03.2006 23:41:54
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\8O7MDHEQ\trdownload[1].htm
Exploit-IEPageSpoof
Deleted

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pm gonderdim hala reklamı verebilmiş deiliz 5000 tekil gonderebilirim elimdeki kod google toolbarı ve spy2 yi aşıyor reklam fiyatı 120 ytl dir

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar reklasm alanımız suanda bir haftalığına verilmiştir bir hafta sonra tekrar goruşmek uzere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5