İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-Reklam Geri Dönüş

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6-7 sitede her birine aylık 100-300 ytl ödeyerek pop-up reklam verdim.

(Bunların birinden memnunum ve kendilerine teşekkür ederim; ayrıca bir siteye de yeni verdiğim için reklamı henüz geri dönüşü bilemiyorum tabii.)

Ancak, Buraya kullanıcı adı ya da site yazarak insanların ticaretine engel olmak istemesem de yaşadığım sorunları anlatarak insanları bilgilendirmek istiyorum. Çünkü, reklam veren kişilerin de zarara uğramasını istemem.

Ayrıca, lütfen alakasız cevaplar verip kendinizi belli etmeyin boş yere. özel mesaj atabilirsiniz.

- Sitelerden biri ZIRT PIRT kodu kaldırıyor. bu siteye daha önce de reklam verdim ve böyle bir sorun yaşamamıştım. bir yanlışlık bir kere yapılırsa yanlışlık olur ama ikincisinde art niyet aramak gerekir.

- Bir başka sitede girişe ilginç bir şekilde iki pop-up açılıyor.

- Başak bir site önce kendi yönlendirmesini açıyor. Hiç bir gerekçe yok. tek gerekçe hitlist vs lere biraz illegal katkı sağlamak.

- Hiti binlerce ifade edilen bir başka sitenin Külli yalan söylediyini hissediyorum ama bir iyiniyetli saf halim vardır ki kandırılmaya müsait verdik reklamı hayır kurumu olarak.

Neyse liste uzar gider... Ama yeterince uzattım ben, uzun lafın kısası

Reklam verin mutlaka sitelere piyasanın genişlemesi ve paylaşım herkes için iyi olabilir. Ama,

" DİKKATLİ OLUN LÜTFEN "

Bu mesajı bu uyarıyı yapmak için yazdım...

(Bu arada bu yazdıklarıma rağmen SİTESİNDE SPAM ANAHTAR KELİMELER BULUNMAYAN HİLESİZ HURDASIZ OLARAK, "bana bir reklam ver ve beğenmezsen beni ibreti alem için burada sallandır" diyen babayiğit var ise ÖZEL BİR MESAJ atsın ve sitesinin istatistik vs bilgilerini iletsin lütfen.)

Saygılar

A

Ata

Misafir
Ben varım ben kendime güveniyorum istersen msn adresim profilimde var görüşelim konuşalım memnun kalmazsan sonrada istedgiin yerde beni salndırısın :)

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
- Bir başka sitede girişe ilginç bir şekilde iki pop-up açılıyor.
Mail ile de konuştuk .. Bir yanlışın olmalı, ben mp37 yayında olduğu sürece girişe 1 dakikalık bile 2 tane pop-up koymadım .. Senin x açılıyor dediğin site, çıkış pop-up dönüşümünde var .. Sayfayı yenile dediğinde önce çıkış pop-up açılır, ardından senin giriş pop-up açılır doğal olarak .. Galiba sen o yüzden girişte iki popup açılıyor dedin :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp37' Alıntı:
Mail ile de konuştuk .. Bir yanlışın olmalı, ben mp37 yayında olduğu sürece girişe 1 dakikalık bile 2 tane pop-up koymadım .. Senin x açılıyor dediğin site, çıkış pop-up dönüşümünde var .. Sayfayı yenile dediğinde önce çıkış pop-up açılır, ardından senin giriş pop-up açılır doğal olarak .. Galiba sen o yüzden girişte iki popup açılıyor dedin :)

bundan sonra gelen ilk savunma mesajına artık cevap vermeyeceğim.

sen de değilsin..

bu konuyu genel olarak uyarıda bulunmak için yazdım...

LÜTFEN ARTIK REKLAM VERDİĞİM SİTELER MESAJ ATMASIN KONUYA BURADA TARTIŞMAK İSTEMİYORUM ÇOĞU REKLAM VERDİĞİM KİŞİ İLE ÖZEL MESAJ İLE ANLAŞTIĞIMDAN ZATEN KİMSE BİLMİYOR , yani karalama falan yok..

saygılar

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karalamaya çalıştığı düşündüğünden demedim, yanlış anladın .. Mesajını görünce aklıma geldi nasıl 2 pop-up gördüğün, o yüzden buraya yazdım açıklamasını ..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
referxchange, popup reklam için mesaj atmıştın, görüşmeler yapıldı ve sadece anasayfaya popup almayı düşünüyoruz, popup reklam vermek istersen buradayız, hit ve içerik bellidir :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
referxchange, popup reklam için mesaj atmıştın, görüşmeler yapıldı ve sadece anasayfaya popup almayı düşünüyoruz, popup reklam vermek istersen buradayız, hit ve içerik bellidir :)

mesaj kutusunun sadece 50 tane mesaj alması çok kötü. bir daha mesaj atsan memnun olurum . hitlerine bakabileceğim yer ve aylık fiyat ile

saygılar

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ReferXchange' Alıntı:
mesaj kutusunun sadece 50 tane mesaj alması çok kötü. bir daha mesaj atsan memnun olurum . hitlerine bakabileceğim yer ve aylık fiyat ile

saygılar

diğer forumda sen atmıştın özel mesajı sanırım.

A

Ata

Misafir
Bu mesajı bu uyarıyı yapmak için yazdım...

(Bu arada bu yazdıklarıma rağmen SİTESİNDE SPAM ANAHTAR KELİMELER BULUNMAYAN HİLESİZ HURDASIZ OLARAK, "bana bir reklam ver ve beğenmezsen beni ibreti alem için burada sallandır" diyen babayiğit var ise ÖZEL BİR MESAJ atsın ve sitesinin istatistik vs bilgilerini iletsin lütfen.)

Saygılar
ben varım dedim ama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5