İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pop up değişimi....www.tatlisesnet.com

S

SILAM

Misafir
birde soyle dusunurmusun?:) sen ona pop-up actin oda sana..senin indexine giren onun pop-up u acilacak degilmi? sonra onun indexi acilinca senin pop-up un acilacak derken boyleee surup gidecek?:))))
egerki pop-up degisimi yapmak istiyorsan 1 hafta sen acacaksin kaldiracaksin sonra da 1 hafta o acacak..ayni gune/saate/dakikaya bile demiyorum ayni saniyeye bile denk gelmemeli ozaman:) yoksa spam pop-up saldirisina ugrar ziyaretcileriniz.. :D

ama birde ayni anda pop-up acacaksan pop-up ayarlarindan acilacak zaman yerine 0 degilde 1 den 10 a kadar bir sayi yazki o kisiye en az o gun veya 10 gun acilmasin o sayfa

E

EmPaTi

Misafir
haklısın :) işin bu tarafını düşünemedim uyarın için sağol haklısın. önerimi değiştiryourm ozaman 4 siteyle 1 er haftalık poup değişimi yapabilirm :) sağol sılam ilgin için..

S

SILAM

Misafir
http://www.scriptler.com/?bolum=javagoster&id=346
su adresten dedigim ayarlari yapabilirsin..ancak burda deminde belirttigim gibi bir ziyaretciye 1 gun veya 10 gun ayni sayfa acilmasin diye bir sayi belirt ozaman belki acilmaz karsilikli pop-up de ;) ve birde sayfa acilisinda degilde sayfa kapandiginda ac i isaretli ozaman da spam pop-up olmaz :)

X

XxXxX

Misafir
sayfaya girer ken baska sayfanın acil masina pop denir :) yani senden izinsiz acilan sayfaya oke

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enter pop up zaten gereksiz en iyisi exit pop up adam cıkıyor sitenden zaten oburunu gezsin

eixt pop up best !

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
SILAM' Alıntı:
birde soyle dusunurmusun?:) sen ona pop-up actin oda sana..senin indexine giren onun pop-up u acilacak degilmi? sonra onun indexi acilinca senin pop-up un acilacak derken boyleee surup gidecek?:))))
egerki pop-up degisimi yapmak istiyorsan 1 hafta sen acacaksin kaldiracaksin sonra da 1 hafta o acacak..ayni gune/saate/dakikaya bile demiyorum ayni saniyeye bile denk gelmemeli ozaman:) yoksa spam pop-up saldirisina ugrar ziyaretcileriniz.. :D

ama birde ayni anda pop-up acacaksan pop-up ayarlarindan acilacak zaman yerine 0 degilde 1 den 10 a kadar bir sayi yazki o kisiye en az o gun veya 10 gun acilmasin o sayfa

indexin popupsuz olanını hazırlarsınız. index2.php diye kaydedersiniz ve popupları buraya açarsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5