İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop up hit degisim Programinda bir sorun.

I

iyiyiz

Misafir
Ben bir pop up degisim sistemine üyeyim,ben www.xxx.com sitesini pop aciyorum xxx.com da beni pop up aciyor.Ancak bazi siteler;

<SCRIPT>
function openpopup(){
var popurl="http://www.oyun.com/"
winpops=window.open(popurl,"","toolbar=1,scrollbar s=1,location=1,statusbar=1,menubar=1,resizable=1,w idth=5,height=5,left = 50,top = 90")
</SCRIPT>

gibi ufak pencerede acioyorlar sitemi pop up.Bir kod varmis siteme koydugum zaman ufak pop up acsalar bile 1-2 saniye icinde tam ekran olarak aciliyor sitem ve bu hile ise yaramiyor.Bu kodu mümkünse bana verirseniz cok sevinirim

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod assagidadir.

HTML:
<script language="JavaScript1.2">
<!--
window.moveTo(0,0);
if (document.all) {
top.window.resizeTo(screen.availWidth,screen.availHeight);
}
else if (document.layers||document.getElementById) {
if (top.window.outerHeight<screen.availHeight||top.window.outerWidth<screen.availWidth){
top.window.outerHeight = screen.availHeight;
top.window.outerWidth = screen.availWidth;
}
}
//-->
</script>

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
pop up ziyaretçi alacağınıza hiç almayın (bence) çünkü adresiniz sürekli spam olarak akılda kalır ve gezilecekse de gezilmez artık.. tabi sadece kendi görüşüm

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
sempaty' Alıntı:
pop up ziyaretçi alacağınıza hiç almayın (bence) çünkü adresiniz sürekli spam olarak akılda kalır ve gezilecekse de gezilmez artık.. tabi sadece kendi görüşüm

sempaty ye katiliyorum
Daha oncede yazmistim, popup dan gelen hit, sadece hit tir, ziyaretci degildir.
Uzun vadeli reklam calismalari icin adwords, bilindik turk sitelerinin reklamlari turunde sistemler ile calisin.
Bu sozum icerikli sitelere.
mp3, absürt, vb... siteler icin yorum yapmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5