İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-up iconları görünmüyor?

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
c09Gk.png

Resimde gördüğünüz gibi Arama , Yararlı Linkler yanındaki iconlar görünmüyor, ftpde resimler mevcut ama neden görünmüyor anlayamadık. Yardımlarınızı beklıyorum.

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ftp de görünüyor da navbar şablonunda o kodlar mevcut mu ?

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Navbarı eskiye döndür sorun çözülür en basit yolu bu .

C

Cao

Misafir
Navbarı eskiye döndür sorun çözülür en basit yolu bu .

Adam Belki Navbar'a Değişiklik Yaptı Her şey Gider Öyle Olmaz.. Bende Dedim ki Temanız Default Tema mı ? Eğer Öyleyse Navbarı Eski Haline Döndürün Diyecektim Değil Deseydi Oranın Kodlarını Verecektim..

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tüm temalarda aynı arkadaşlar navbarda değişiklik yapmadan öncede öyleydi... Sadece navbar değil showthread da ki seçeneklerde falanda aynı bu...

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Navbar 'da bul

Kod:
<td class="vbmenu_control"><a href="search.php?$session[sessionurl]do=getdaily" accesskey="2">$vbphrase[todays_posts]</a></td>
				</if>

Altına Ekle
Kod:
		<td class="vbmenu_control"><a id="navbar_search" href="search.php$session[sessionurl_q]" accesskey="4" rel="nofollow">$vbphrase[search]</a> <if condition="$show['quicksearch']"><script type="text/javascript"> vbmenu_register("navbar_search"); </script></if></td>

Navbar 'da bul altına ekle

Kod:
<td class="vbmenu_control"><a id="usercptools" href="$show[nojs_link]#usercptools" accesskey="3">$vbphrase[quick_links]</a> <script type="text/javascript"> vbmenu_register("usercptools"); </script></td>

C

Cao

Misafir
Ciddiye almış olsaydı seni site adresini sana yollardı zaten :) , birine yardım edeceksen genele açılmış konuda genele yaz .

Bak Çocuk Sana Bir Kaç Madde;
1. Daha İletiyi Şimdi Attım
2. Sen Cevap Yazdın Adam Olmadı Çözüme Devam Demiş Hamle Sırası Bende Yani Ama Sen Hela Lafa Atlıyorsun.
3. Adam Zaten Her Türlü Denedim Diyor Default Ayarda da Gözükmüyor Diyor, Sen Hela Kod İstiyorsun..

Önce Terbiyeli Olmayı Öğren Saygılı Ol Sonra İnsanlara Yardım Et..

Ekleme:
Cao sana ne oluyor arkadasım, zaten isteniz göndermem ben sadece çözüm arıyorum...

Çözümü Böyle Mi Arıyorsun..

Ekleme:
Cao sana ne oluyor arkadasım, zaten isteniz göndermem ben sadece çözüm arıyorum...

Son Bir Ekleme Sen Lisanssız Kullanıyorsun ve lisanssız Sürümlerde Her Zaman Hatalar Olur Böyle Şekilde Zaten Kimseye Yardım Etmiyorum Ama Yardımcı Olmak İstedim Yardıma Böyle Cevap Verirsen Biraz Zor Yardım Bulursun.. Neyse Fazla Söze Gerek Yok..

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cao; sen nerden biliyon lisanssız kullandığımı lisanslı kullanıyosam niye bunu karıştırıyon yani amacın ney?

Başlık açtım şurda üzerimde güç gösterisi yapasınız diye başlık açmadım. Senden yanıt beklemiyorum yazma lütfen Cao....

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bak Çocuk Sana Bir Kaç Madde;
1. Daha İletiyi Şimdi Attım
2. Sen Cevap Yazdın Adam Olmadı Çözüme Devam Demiş Hamle Sırası Bende Yani Ama Sen Hela Lafa Atlıyorsun.
3. Adam Zaten Her Türlü Denedim Diyor Default Ayarda da Gözükmüyor Diyor, Sen Hela Kod İstiyorsun..

Önce Terbiyeli Olmayı Öğren Saygılı Ol Sonra İnsanlara Yardım Et..

Ekleme:

Çözümü Böyle Mi Arıyorsun..

Ekleme:

Son Bir Ekleme Sen Lisanssız Kullanıyorsun ve lisanssız Sürümlerde Her Zaman Hatalar Olur Böyle Şekilde Zaten Kimseye Yardım Etmiyorum Ama Yardımcı Olmak İstedim Yardıma Böyle Cevap Verirsen Biraz Zor Yardım Bulursun.. Neyse Fazla Söze Gerek Yok..

2006 yılından beri lisansı olan birisiyim ben lisansımla son sürümleri indirip lisanssız yapıpta dağıttım resmi siteden lisansı olmadığı için eklenti indiremeyenlere de indirip eklentiyi verdim ,ücretli temaları da bedava dağıttım ,ne kadar illegal paylaşım varsa yaptım ve bunları yaparken de kimseden bir talebim olmadı şimdiden sonra da olmayacak .
Herkesin lisansa verecek parası olmayabilir vermek zorunda da değil kalkıpta üç kuruşa lisans aldın diye de lisansı olmayanlara laf söyleme hakkın yok .
Yardım konusuna gelince benim verdiğim kodlar işini görmemişse yardım istemeye devam eder bu ne seni ne de beni bağlamaz yok hamle yaptım artisliği de yapmana gerek yok .
Bir de şu vB Developer yok vB Guru böyle kendinize yakıştırmalarınız yok mu öldürüyor beni .

C

Cao

Misafir
Cao; sen nerden biliyon lisanssız kullandığımı lisanslı kullanıyosam niye bunu karıştırıyon yani amacın ney?

Başlık açtım şurda üzerimde güç gösterisi yapasınız diye başlık açmadım. Senden yanıt beklemiyorum yazma lütfen Cao....

Ben Zaten Bu Saatten Sonra Niye Cevap Yazacakmışım;
Bence Şansını Zorlama Seni Tanıyorum Özel Mesajla İlettim..

Ekleme:
2006 yılından beri lisansı olan birisiyim ben lisansımla son sürümleri indirip lisanssız yapıpta dağıttım resmi siteden lisansı olmadığı için eklenti indiremeyenlere de indirip eklentiyi verdim ,ücretli temaları da bedava dağıttım ,ne kadar illegal paylaşım varsa yaptım ve bunları yaparken de kimseden bir talebim olmadı şimdiden sonra da olmayacak .
Herkesin lisansa verecek parası olmayabilir vermek zorunda da değil kalkıpta üç kuruşa lisans aldın diye de lisansı olmayanlara laf söyleme hakkın yok .
Yardım konusuna gelince benim verdiğim kodlar işini görmemişse yardım istemeye devam eder bu ne seni ne de beni bağlamaz yok hamle yaptım artisliği de yapmana gerek yok .
Bir de şu vB Developer yok vB Guru böyle kendinize yakıştırmalarınız yok mu öldürüyor beni .

Biz Senin Gibi Bedavadan Yazmıyoruz O Yazıyı, vBulletine Çalışıyoruz Biz 4 Yıldır..
Senin Lisansın 2006 İse Benim Lisansım 1999 'dan Beri Var..

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ekleme:

Biz Senin Gibi Bedavadan Yazmıyoruz O Yazıyı, vBulletine Çalışıyoruz Biz 4 Yıldır..
Senin Lisansın 2006 İse Benim Lisansım 1999 'dan Beri Var..

2000 de faaliyete geçen bir firmanın 2001 yılından itibaren lisanslamaya başladığı bir scripte sen nasıl 1999 yılında lisans aldın çok merak ediyorum .
Yoksa sen Kier Darby misin ?
Senin ben 1 serisi gördüğüne de inanmam hadi gösmüş olsan bile nasıl kurulduğunu bilmediğine adım gibi eminim.
Nerede bir kolpacı varsa bana mı denk gelir arkadaş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5