İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-up Reklam Aylık 20 YTL

W

W3BMASTER

Misafir
www.WebmasterLine.Com 1000'ci üyesinede ulaştı... Günlük tekil 3000+ Çoğul 15000+ hite sahip.Forumumuzu biraz daha güzelleştirmek ve üyelerimize hediyeler dağıtmak amacıyla Pop-Up reklam almaya karar verdim.

1 Aylık Pop-Up: 20 YTL
3 Aylık Pop-Up: 50 YTL

İletişim: [email protected]

C

constantine

Misafir
3000 hit ve 1 aylık popup 20ytl? Bana saçma geldi. Çok düşük fiyat. En azından 50-60 ytl eder.

W

W3BMASTER

Misafir
Sitenin en altındaki toplistlerden anlaşılabilir veya cpanel'den print screen yaparım... Aynı zamanda sitem Pr 4 ve aLeXa.Com 'da 815,495. sırada...

Bu arada kardeşim sizde bir acaipsiniz pahalı yapsak gene beyenmezsiniz ucuz yapıyoruz gene beyenmiyorsunuz...Diyorumya gelir elde etmek için almıyorum reklam filan sadece üyelere her ay belli hediyeler verilcek bu projeler için lazım.Hem böylece hitimi dahada fazla arttıracağımı düşünüyorum.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
webmaster çok haklısın ucuzluk konusunda benimde üstüme geliyolar anlamak mümkün değil:)

ya normal fiyatlarla reklam alamıyoruz bu kadar basit adama tokat etkisi yapacak bi indirim gerekiyo adam indirimi yapmış bence bir an önce kapın

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi alttaki toplistlerden ; trlist 'e baktım en aşağı 700 tekil 'e kadar indim seni göremedim ; belki gözden kaçmış olabilir.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi ; bir sakıncası yoksa ; trlist.gen.tr 'nin ( sayımlarına güvendiğim için ) user id ve şifresini p.m ile atarmısın , hitleri kontrol edip emin olmak istiyorum.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w3bmaster sen şimdi bunları yazarken burdakilerin dangalak olduğunu düşünerekmi yazdın?

tüm sayaçlarını inceledim maximum sanalweb tekil hitini 73 göstermiş, bu 3000 tekil yıllık hitinmi senin ?

yada burdakilerin bu numarayı yiyeceğinimi zannediyon? hepsini geçtim saygısızlık değilmi burdakileri aptal yerine koymak?

terbiyesiz.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer öyle bir şey yaptıysa ; forumdan banlanmasını talep ediyorum..

W

W3BMASTER

Misafir
kardeş... 15-20 topliste üyeyim günde en az 100tekil geliyor bunlardan... Yani 2000 Tekil kafadan gelior. 200-300 arasıda arama motorlarından gelior geriside bazı forumlardan ve tavsiye sayesinde gelior... Eder size 3000 Tekil... Relax ben normal toplistlerden 3000 tekil gelior demedim birgündeki toplam 3000+ dedim.İyi oku sonra birilerini suçla...Terbiyesizlik yapan asıl sensin...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya dostum ; ver işte trlist.gen.tr şifreni bakiyim . Yada Trlist 'ten bana şimdi , şu an screen shot çek yolla..
Bende 5-10 topliste üyeyim ;=) Ama hiç bir siteme hiç bir toplist günde 150-200 yollamıyor ..

W

W3BMASTER

Misafir
buyur kardes sizi inandırmak icin neler yapıyoruz ya... isteyen inanır isteyen inanmaz isteyen reklam verir isteyen vermez zorla reklam almıyoruzya... bu arada tatbim.net'te suan 89.sırada... yenistar.de/toplist 'de 2.sırada asklist.com 'da 2.sırada

işte buda trlist'teki prentscreen yaptım... gerçi gözüküor 3.sayfada üst kısımda 159sırada şuanda...

dahada yoq şöyle yoq böyle demeyin inanmıyorsanızda susun...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün tekil hit 172, çoğul hit 337. Nisan ayı tekil hiti de 2348. Sen galiba aylık tekilim 3000 demek istemişsin. Gerçi öylede dememişsin ilk mesajında günlük 3000 tekil hit demişsin. :)

W

W3BMASTER

Misafir
siz harbi safsınız yaa... ya ben www.webmasterline.com adresine gelen toplam hit sayısı 3000+ dedim. Tek bir toplistten 3000tekil gelior demedimki... Yüce Allah akıl dağıtırken siz neredeydiniz acaba!!!

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak kardeşim insanlara hakaret etmeden önce bir düşün. Trlist sana gönderdiği ziyaretçi sayısını saymaz. Aslında onları da sayar fakat esas saydığı şey senin ziyaretçi sayındır. Bugün sitene 172 ziyaretçi girmiş ve siten 337 kere görüntülenmiş. Trliste ayın 14 ünde üye olmuşsun. Bugün ayın 29 u. 29-14 ten 15 eder. Bu ayki ziyaretçi sayın 2348. Yani sitenin günlük ortalama ziyaretçi sayısı 2348/15 den yaklaşık 160 eder. Anlaşılan Allah akıl dağıtırken seni unutmuş. Sen burda kimi kandırmaya çalışıyorsun? Herkes aptal bitek sen mi akıllısın? Yoksa ben bu istatistik panelini çok mu karışık yazmışım? Anlaşılması çok mu zor?

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3BMASTER' Alıntı:
www.WebmasterLine.Com 1000'ci üyesinede ulaştı... Günlük tekil 3000+ Çoğul 15000+ hite sahip.Forumumuzu biraz daha güzelleştirmek ve üyelerimize hediyeler dağıtmak amacıyla Pop-Up reklam almaya karar verdim.

Bu arada belki ilk mesajını değiştirmeye kalkarsın diye alıntı da yapayım. Görüldüğü gibi bu mesajda tekil hitinin yani ziyaretçi sayının günlük 3000 olduğunu iddia etmişsin. Ben de görüldüğü gibi 1 önceki mesajımda bu iddianı çürüttüm ve artık bundan sonra mesaj atabilecek misin bilmiyorum... Yanlış yaptığın halde bir de insanlara hakaret ediyorsun.

E

erotikbul

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:

:D Hani günlük değildi :D.. Hemde konuyu değiştiriyorsun bir de resim eklemezmisin ?

bence sen hakır olmaya devam et :rolleyes:

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milletle dalga geçiyor bu adama inanmayın. kendi elleriyle kendini ele veriyor zaten :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar zaten baktığınızda GÜNLÜK TEKİL HİTİNİN 3000 olmayacağını çok rahat anlarsınız. niye tartışıyorsunuz ki ?

günlük 3000 tekil hiti olan bir sitenin 1000 tane üyesi olması zaten çok saçma olurdu.

onun için hiç tartışmaya gerek yok....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi