İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-up reklam verilecektir

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Sp2 pop-up reklam vermek istiyorum

Sitenin hiti 2000'den fazla olmalıdır.

Mp3,w*rez gibi siteleri maalesef kabul edemiyorum. (Yasal absürt siteler olabilir)

Fiyat konusunda hassasım.

Teekkürler,iyi çalışmalar.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz 2 arkadaşla anlaştık,uçuk fiyat yollamayan arkadaşlara reklam vermeye devam edeceğiz.

İlginize teşekkürler.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mp3 siteleride olabilir.Mp3 sitelerine 728 x 90 banner verilecektir.Fakat gerçekten cazip fiyatlar sunulursa. Uçuk fiyatlar dikkate alınmayacaktır.

Teşekkürler

R

Reignman

Misafir
ilahi-tr.com Her sayfada 468 banner reklam sadece 45 ytl, tekil hit 4000 civarı, geridönüş çok yüksek. İsterseniz 10 günlük deneme de yapabiliriz 15 ytl'ye.

Tabi reklamı alınacak içerik ahlaki yönden temiz olmalı.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reignman' Alıntı:
ilahi-tr.com Her sayfada 468 banner reklam sadece 45 ytl, tekil hit 4000 civarı, geridönüş çok yüksek. İsterseniz 10 günlük deneme de yapabiliriz 15 ytl'ye.

Tabi reklamı alınacak içerik ahlaki yönden temiz olmalı.
Teşekkürler,reklamı verilecek sitede absürt meteryal bulunmamakta fakat biz absürt içerikli sitelere reklam vermek istiyoruz. Fiyat konusunda hassas olduğumu tekrar belirteyim. Ayrıca belirtmek istediğim diğer bir nokta ise,onlarca text link teklifi gelmesi. Maalesef text reklam vermeyi düşünmüyoruz. İlk tercihimiz sp2 pop-up ve cazip bir teklif gelirse banner reklam.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5