İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop up satın alanlar...

E

erotika

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

Bu sorum sitelerine başka sitelerden pop up satın alanlara.

Şimdi kaç tekile sahip bir siteden pop up alıyorsunuz ve kaça?(günlüğü kaça geliyor) Ayrıca örneğin 3bin hitli bir siteden pop up satın aldığınızdan, 3bin kişiden kaç kişi de pop punuz açılıyor ?

Lütfen bu rakamları ve oranları yazarsanız genel bir oran çıkacaktır. Mesaj yazanlara şimdiden teşekkürler.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bu oran genelde sitelerin açılma hızı, dosya büyüklükleri, pop-up kodunun site index'indeki sırası gibi etkenlere göre değişir.
Ama, %50 den büyük oranlar bence iyi.
(Pop-up ben her girdiğimde açılıyor %10 olması lazım ama sanırım insanlar pop-up kapatma konusunda çok hızlı :) siteden pop-up açıldığı anda site istatistiklerime etki etmeyecek kadar hızlı kapatıyor bir kısmı.
Bu geri dönüşü artırmanın bazı yolları var tabii.

Saygılar

E

erotika

Misafir
Yolları yazarsanız memnun olacağım. :) Ayrıca bir oran ortaya çıkması lazım.

Tekrar sorayım:

Bu sorum sitelerine başka sitelerden pop up satın alanlara.

Şimdi kaç tekile sahip bir siteden pop up alıyorsunuz ve kaça?(günlüğü kaça geliyor, kaça? derken bunu kastediyorum) Ayrıca örneğin 3bin hitli bir siteden pop up satın aldığınızdan, 3bin kişiden kaç kişi de pop punuz açılıyor ?

Z

zeynelkoc

Misafir
themp3king.com 7000+ tekil hitimiz var ve yeni açılmış bir domaine pop-up açtık (belgeler.net) günlük tekili 3000+ oldu yani %45 civarı bir oran yakaladık

E

erotika

Misafir
Ok, fazla katılım olmadı fiyat konsuunda ama teşekkürler mesaj yazan herkese.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çeşitli sitelerimde tekil olarak

10 bine 6 bin
8 bine 3 bin
6 bine 3 bin
3.5 bine 2 bin

gibi oranlar var. pop-up blockerı bizim ülkemizde kullanan çok az. açılan pop-upların çoğu pop-up blockler olmadığından değil kişinin siteyi kapatmadığından açılıyor.

300x300 , 500x500 reklamlar için 150-200 milyon alıyorum. hitin sayısından çok kalitesi de önemli. kendimce değerlendiriyorum.

S

soundmaster

Misafir
win xp sp2 yüklüyse makinede default olarak popup blocker açık olarak gelio
popup verenler için bu baya bi handicap bence

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3500 'lük tekil bir siteden Pop-Up 'la çıkan oran %30 civarıydı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5