İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pop-up toplistler???

M

maxxlist

Misafir
Pop up toplistlerden bildiklerinizi yazarmısınız... yani iyinet flngibi sayac usulu degilde... ziyaretçi gönderdikçe yükselebililen toplistler.. pop up dedigim oo.. yanii banner lıda olabilir... mp3 toplistlerde olabilir...

benim bildiklerim:
mp334.com
zirve100.net
toplist.forumtr.com
top100muzik.com
show100.com
weblistesi.com
iyki.com

zahmet olcak ama saolun şimdiden...

S

serkanus

Misafir
bu toplistlerin çoğu sitenin screenshotunun tanımlamasının yanında olduğu bi script kullanıyorlar...hangi scripttir bu kimindir..nerden temin edilir?bilsisi olan varmı

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
link scripti isteyen bana gelsin.
iyki.com
zurzuvi.com
toplist.forumtr.com
bu100.com
lider100.com
topsiteler.net

daha aklıma gelmeyen bir çok sitedeki script bana ait.
birde bedava100.com versiyonu tarzı olanlar var.onlarda bizim ati nin :p

G

guajira

Misafir
yoktur' Alıntı:
link scripti isteyen bana gelsin.
iyki.com
zurzuvi.com
toplist.forumtr.com
bu100.com
lider100.com
topsiteler.net

daha aklıma gelmeyen bir çok sitedeki script bana ait.
birde bedava100.com versiyonu tarzı olanlar var.onlarda bizim ati nin :p

Biri konuyu bi yere çekmiş sende hemen yazmışsın. konuyla ne alakası var bu yazının? hadi kullanıcılr yapıyor da senin moderatör olarak daha dikkatli olman gerekmezmi?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guajira' Alıntı:
Biri konuyu bi yere çekmiş sende hemen yazmışsın. konuyla ne alakası var bu yazının? hadi kullanıcılr yapıyor da senin moderatör olarak daha dikkatli olman gerekmezmi?

yoktur dan sonraki mesajlar a bakdığımız zaman konunun başka yere çekilmediğini görüyoruz. Asıl sen bu post ile konuyu tamamen başka bir yere çektin.

G

guajira

Misafir
*siber*' Alıntı:
yoktur dan sonraki mesajlar a bakdığımız zaman konunun başka yere çekilmediğini görüyoruz. Asıl sen bu post ile konuyu tamamen başka bir yere çektin.
sen bu measjı yazmasan olduğu gibi duracaktı kim çekti acaba?

Alttaki 12 numaralı mesajına extra cevap yazıp seviyene inmeyecem.

B

By-e

Misafir
Şuna bak hem mod a konuyu başka yere çekmişin demişsin. Hemde olduğu gibi konuyu dağıtıp bırakmışsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5