İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

popüler ingilizce .com forum adreslerini bana yazabilirmisiniz?

N

nomak78

Misafir
popüler ingilizce .com forum adreslerini bana yazabilirmisiniz?

onların .net .org gibi ikincil domainlerini alıcam.

çok popülerde olmasın, yani dünya çapında olmasın çünkü o zaman .net .org ları boş kalmaz.

ama yüksek hiti olsun. mesela 10000 civarı olabilir.

yardımcı olursanız sevinirim.yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

N

nomak78

Misafir
tek-tipse baktım. güzel site. yalnız forumlardan webmaster.web.tr gibi türkçe olanlarla ilgilenmiyorum.

elimde forum olmayan sitelerde var ve elimdeki büyük siteler onlar fakat hepsi kırgız lehçesiyle yazıldığı için burda sizinle paylaşmak anlamsız. forum siteleri bir nevi nadasa bıraktığım siteler. kendi kendi yeşerip büyüyorlar.

yabancı-ingilizce sitelerle ilgleniyorum. başka isim verebilecekler varsa sevinirim. 10-15 tane alıcam.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nadas a bırakılınca bir tarla bir sene hiç bişey ekilmez ürün alınmaz.
Artık nadasa bırakma da yapılmıyor her sene ekilen ürün değiştirilerek toprağın dengesi salanıyor ve bölece sürekli ürün alınıyor.
yani terminoloji veya örneğin yanlış oldu. :)
bu ilk okul bilgisi be yaw

N

nomak78

Misafir
senin bana niye sataşmaya çalıştığını biliyorum.. kullanılan bir mecaz bile seni bu kadar rahatsız ettiğine göre. arka mahallenin, çingene ağzı olan, "alaycılık" sanatını iyi kullandığında bilindiğine göre sana bu başlıkta yazacak fazla birşey yok.fazla uzatma bu tartışma çok su götürür ve zararlı çıkarsın bu işten. konuyu dağıtacağına insan gibi git alakan olan konularda başka insanlarla diyalog kur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5