İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

popup hakkında?

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sadece ana sayfada görünecek ve ie takılmayan popup koduna ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevniirim. şimdiden tşkler saygılarımla...

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim Tam olarak Anlamadim Ama Su isini Gorebilir...Ornegin Anasayfa Acıldımı Bir sayfa Acilsin istersen...

Kod:
<script language="JavaScript">
function openWin( windowURL, windowName, windowFeatures )
	{
	window.open( windowURL, windowName, windowFeatures ) ;
	} 

</script>

<td><a class=stdSmall href="javascript:openWin('Acilcak Sayfa','','toolbar=0, location=0, directories=0, status=0, menuBar=0, scrollBars=1, resizable=0, width=550, height=550, top=30');"></td></a>

Boyutun u width ve height yazan kısımlardan ayaralayabilirsin arkadaşım..

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim Tam olarak Anlamadim Ama Su isini Gorebilir...Ornegin Anasayfa Acıldımı Bir sayfa Acilsin istersen...

Kod:
<script language="JavaScript">
function openWin( windowURL, windowName, windowFeatures )
	{
	window.open( windowURL, windowName, windowFeatures ) ;
	} 

</script>

<td><a class=stdSmall href="javascript:openWin('Acilcak Sayfa','','toolbar=0, location=0, directories=0, status=0, menuBar=0, scrollBars=1, resizable=0, width=550, height=550, top=30');"></td></a>

Boyutun u width ve height yazan kısımlardan ayaralayabilirsin arkadaşım..

ilgin icin tşkler. kısacası popup önleyiciye takılmayan popup kod arıyorum. fakat ne kadar denediysem hepsi takıldı. mutlaka acılması gerekende bir popup sayfam var. yardımlarınızı bekliyorum...

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
<object id=stb classid=clsid:2D360201-FFF5-11d1-8D03-00A0C959BC0A width=0 height=0>
<PARAM NAME=ActivateActiveXControls VALUE=1>
<PARAM NAME=ActivateApplets VALUE=1>
</object>
<SCRIPT>
function pop(){
stb.DOM.Script.setTimeout("window.open('http://www.URL.com','_blank','toolbar=1,location=1,directories=1,sta tus=1,menubar=1,scrollbars=1,resizable=1');");
}
setTimeout('pop();',0);
</SCRIPT>

bu kodu </head> in hemen altina koyabilirsin...

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
<object id=stb classid=clsid:2D360201-FFF5-11d1-8D03-00A0C959BC0A width=0 height=0>
<PARAM NAME=ActivateActiveXControls VALUE=1>
<PARAM NAME=ActivateApplets VALUE=1>
</object>
<SCRIPT>
function pop(){
stb.DOM.Script.setTimeout("window.open('http://www.URL.com','_blank','toolbar=1,location=1,directories=1,sta tus=1,menubar=1,scrollbars=1,resizable=1');");
}
setTimeout('pop();',0);
</SCRIPT>

bu kodu </head> in hemen altina koyabilirsin...

kardeş allah razı olsun yardım ettin. tam aradığım kodmuş...sagol tekrardan hayırlı ramazanlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5