İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

popup Kodu..

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar.

Sitede Her ziyaretci için 1 kez açılacak olan popup kodu lazım. Daha önce yapmıştım uzun süre oldu :) kodları kaybettim elinde olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
forumda arama yapsaydın konuyu acmada once karşına 10larca sonuc cıkacağına emin olabilirsin

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var var aramada çıkıyor karşımıza hatta ceasar'ın verdiği bi kod vardı oda güzel. benimde arayıp bulmam lazım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kimseyi kücümsemiyor kimseyi kendim gibi sanmıyorum sana sadece arama yapabileceğini soyledim konu acmadam laflarına dkkat et

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aaa demekki forumda arayınca çıkıyormuş.

Aradım Bulamadım...

Ozaman Kimse Buraya Soru Sormasın Cünkü İnternet Denen Bu Derin Cukurda Her döküman Mevcut Googlede arama yapsın orda bulamadıysa başka yerde dimi güzel kardeşim ??

kimseyi kücümsemiyor kimseyi kendim gibi sanmıyorum sana sadece arama yapabileceğini soyledim konu acmadam laflarına dkkat et

Yanlış Anlamışım Kusura bakma. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5