İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Popup Trafik Reklam Ağı

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 seneden beri Reklam - Küçük ve Orta Ölçek İşletmelerin İş Siteleri İnternet Trafik Çözümlerinde Yenilikçi Lider Platformumuzda popup reklamı devreye soktuk.

Legal siteniz var ise bu reklam ağı tam size göre ..

Popup reklam saatte biir kere çıktığı için forum siteleriniz için idealdir..

Ödeme alt sınırı 50TL 'dir ve ödeme günleri pazartesi-salı günleridir.

Ödeme konusunda sıkıntınız hiçbir zaman olmayacaktır.

A*dult site sahipleri için ayrı bir sistem hazırlanmaktadır su anda absürt sitelere reklam verilmiyor.

Popup fiyatı : 1000 Tekil 1.75 TL civarındadır.. trafige göre 3-4 TL 'e cıkmaktadır.

İletişim: destekmaster [at] gmail.com

İletişim adresinden Site adresi / Hit bilgilerinizi veriniz. kontrol edilip geri dönüşüm yapılacaktır.

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her siteye reklam vermiyoruz efendim.. inceliyoruz eger uygunsa site adresini veriyoruz..

Sayım örnegi: 4650 hit 6,967213 TL

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hıhı;) başka forumlarındaki tradelerini önceden incelemiştim;) ön ödeme almadan yayınlamayın arkadaşlar bence;)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
her siteye reklam vermiyoruz efendim.. inceliyoruz eger uygunsa site adresini veriyoruz..

Sayım örnegi: 4650 hit 6,967213 TL

ne uygunsa?
site uygun değilse onaylamassın olur biter böyle işmi olur..
yukardaki arkadaşda yorumu yapmış size dolandırıcı ihbarı olarak incelemeyi başlatsın forum yöneticileri!
rapor ettim..

T

trgy

Misafir
Adresinizi bana gönderin ben ona göre incelme yapacağım aksi taktirde konunuz kilitli kalacaktır.

T

trgy

Misafir
Adres incelenmiştir ve çeşitli bilgiler taratılmıştır. Olumsuz bir yön bulunmamıştır aksine olumlu şeyler bulunmuştur.

dipnot: Bu demek olmuyor ki öneriyorum veya önermiyorum, sadece incelendiğini belirtiyorum. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz.

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sorun yok ön ödeme bile yapabiliriz. hiç sorun değil .. sadece legal siteniz olsun ve banka bilgilerinizi verin koltugunuza yaslanın.. istediginiz an para hesapta

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi