İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Portableindir.Com Açılışına Özel Çekiliş!

system61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2hnfm.png

Merhaba arkadaşlar. Portableindir.Com olarak sitemizin açılışına özel çekiliş yaparak kullanıcılarımıza çeşitli hediyeler vermek istiyoruz. Siz de çekişile katılmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edip ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi: http://www.portableindir.com/19-sitemizin-acilisina-ozel-cekilis.html

Portable indir

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yani iyi bir giriş yapmayı planlıyorsunuz ama neden Facebook sayfası? İnsanlar daha sonra beğenmekten vazgeçebilir, sitenin yararına başka bir şart konulabilirdi diye düşündüm.

Kampanya için teşekkürler :)

system61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook sayfamız ile beğenen kişiler yeni açtığımız konuları takip edecek. Ayrıca önce beğenip de sonra beğenmekten vazgeçen kişileri tespit edecem. Bu çok da önemli değil. Önemli olan açılışımızı herkesin duymasıdır.

system61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çekilişe katılma süreci bitmiştir arkadaşlar. Bu akşam kazanan 5 kişiyi portableindir.com'da açıklıyorum. Kazanan kişilerin e-mail adresleriyle iletişim kurulacaktır. Herkese iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5