İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post Dayanışması ++

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Susma.in hariç (erişelemiyor) diğer herkese yorum gönderilmiştir.

Yalnız paylaşım için teşekkürler,sağol,eyv gibi yorumlar göndermeyelim lütfen.Lütfen herkes birbirine bu konuda gereken hassasiyeti göstersin :)

A

abdullahsabit

Misafir
bugünkü yorumlar yapılmısıtr.teşekkür ediyorum herkese:) sayenizde alexa gittikçe düşüyor.

şuan alexa ...... tam gaz devam yeni sitelr eklensin herkes gelsin birde siteler hemen eklense iyi olur karısmasın maksat bende sitelr açıldı

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar merak ettiğim birşey var postun ne yararı oluyor konu dahamı hızlı yükseliyor googlede

A

abdullahsabit

Misafir
Şike operasonunuda 2. dalga: Özgener gözaltına alındı gogoleye yazın bunu 5 dakika önce ekledim

www.full-arsiv.com sitem bu 8.inci sırada daha 5 dakika oldu ekeleyeli nasıl ama :D

A

abdullahsabit

Misafir
sadece kelimeyle oynadım bu sefer 2.inci sırada başka konu ile gerçi böyle oluyo ama sonradan ziyaretçi yoska puf oluyor:D

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende şans yok ya günlük 50 60 ziyaretçiyle geçinip gidiyorum :D

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece osmanlı dönemine ait şiirler değilde diğer dönemlere ait şiirleride paylaşıyorum artık google da biraz severse bir iki ay sonunda güzel birşeyler yapıcam sanırım :)

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
susma.in hariç günün yorumları yapıldı :) günlük 20 yorum ne demek yau. site zaten ayakta uçuşa geçer o zaman :)

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben dün herkese yorum yapmama rağmen hiçkimseden dönüş alamadım ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5