İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post Dayanışması ++

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Birde birşey rica edeceğim.İçerikleri birazda olsa okuyun,en azından göz gezdirin.Ve lütfen,sizin sitelerinize yapılan yorumlar gibi bir kaç cümle kurun.Paylaşım için tşk diyip geçeceksek hiç yapmayalım daha iyi.Ayrıca samimi söyliyeyim,ilk katıldığım gün ben bazı sitelere 3-4 yorum attım,maksat destek olsun yani bu işi sonuçta destek olarak yapıyoruz,bende bana 3-4 post atın demiyorum fakat en azından biraz daha uzun,her yerde gördüklerimizden farklı yorumlar olsun.Ben ciddiyim her girdiğim siteyi kendi sitemmiş gibi görüp ona göre yorum yapıyorum.Yoksa tşk der geçerim nolcak yani :) Lütfen biraz daha özveri arkadaşlar..

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde birşey rica edeceğim.İçerikleri birazda olsa okuyun,en azından göz gezdirin.Ve lütfen,sizin sitelerinize yapılan yorumlar gibi bir kaç cümle kurun.Paylaşım için tşk diyip geçeceksek hiç yapmayalım daha iyi.Ayrıca samimi söyliyeyim,ilk katıldığım gün ben bazı sitelere 3-4 yorum attım,maksat destek olsun yani bu işi sonuçta destek olarak yapıyoruz,bende bana 3-4 post atın demiyorum fakat en azından biraz daha uzun,her yerde gördüklerimizden farklı yorumlar olsun.Ben ciddiyim her girdiğim siteyi kendi sitemmiş gibi görüp ona göre yorum yapıyorum.Yoksa tşk der geçerim nolcak yani :) Lütfen biraz daha özveri arkadaşlar..

Haklısın arkadaşım ben okuyorum zaten..

Dünün yorumlarını yaptım. bugünün yorumlarını akşam yapacağım. Frmdiyari.Net ile susma.in hariç bütün sitelere yorum yaptım..

A

abdullahsabit

Misafir
hakkınızı helal edin diğerlerinde direk yazdığım için kolay diye birde zamanım yok fazla

Ahat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Susma.in Hariç ( Site Açılmıyor )

Diğer Sitelere bu günün yorumları atılmıştır.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
benim yorumlarda tamam ama susma.in hariç. sorun var sitede

bu gün iki yorum aldım sadece..

Ahat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Dün bilgisayar Başında olmadığımdan Dolayı Bugün Sitelere 2 şer yorum Atıcağım Kusura Bakmayın . İYİ GÜNLER.

Frmdiyari, Susma, Full arsiv Yorum Atılamadı .

Diğer arkadaşların sitelerine dediğim şekilde yorum atılmıştır.

Ahat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
KIRMIZI, Gerard, burak933, S.Atik arkadaŞların Sitelerine Bu günün yorumLarı yapıLmıştır.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
benim yorumlarda tamamdır. Aradan kaçan olmadıda sorun olan varsa söyleyebilir :)

Ahat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Gerard, burak933, S.Atik, KIRMIZI arkadaşların sitelerine bu günün yorumları 2'şer olarak atılmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5