İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post hakkında

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Selam arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Benim bir sitem var 5 yıldır sürekli açık bu bir kaç gündür elle günlük 100 post atıyorum posta baslık ve giriş cumlesini değiştiriyorum bu sekilde google sandbox düşermiyim şimdiden tskler

crossia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitenin yaşına ve durumuna bakıldığında sandboxa düşmezsiniz gibi geliyor. Sonuçta bir haber sitesinde bile aynı yazı birden fazla haber yayını yapan sitelerde dolaşmakta.

Örnek olması açısından rastgele bir haberin ilk ve son paragraflarına özgün cümleler ekledim. Meta description ve keyword kısmınıda bu arada es geçmedim. İlk sayfadan giriş yaptı ve şuan hedef kelimesinde 1.sırada :)

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilgilendirme için tşk ederim hocam.Sitemde wordpress kurulu wordprese surekli ozgun yazıyorum bahsetmıs olduğum postları foruma atıyorum ve forumda siteye bağlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5