İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post Karşılıgı Domain

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

loyddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
post atın domain vercem demişsiniz atmış arkadas vermemişsiniz bu nasıl iş yöneticiler baksalar iyi olur

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlansın dicem. yöneticiler yine bakmıcak. banlansa bile ben domaini alamıcam.. offffff :Q

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun ilk mesajını editlemiş. ben yazayım. açık arttırma ile 0w1.org domaini açtı. hiçbir limit, sınır vermedi. son tekliften 2 saat sonra dedi. ben 10 post teklif werdim. kazandım. postu attım. ama domain yok. adamda pardon çocukta gelmiş vazgeçtim diyor..!!!!!!

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çocuk gelmiş siteme adam yolluyo !! konu açıyo. bu sitenin ** diye... !!! bilginiz ola...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
10 posta sende kalmış postu atmışsın ve domaini vermeyerek yazdıklarınıda siliyorsa bi kötü niyet vardır..

domaini vermeli yada banlanmaliki, bir dahaki sefere insanları bu kadar basit kandıramasın..
gecmiş olsun webwelett..

sen yinede eksi traderi ver nolur nolmaz..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeter ama! 10 post veya 1 domain için yaptığınız yaygaraya bak. biri sözünde durmaz diğeri çocuk gibi saatlerce ağlar.. ver - itrader gitsin bitsin mesele.

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönetici arkadaşlardan bu bebe nin ip sini rica ediyorum.. lütfen ama lütfen verin. bayramdan sonra mahkeme ye gitmeyen bundan şerefsiz. hem siteme saldırmak hemde söz verilen bir işi yapmamaktan gidicem bu şerefsiz görcek gününü. lütfen verin ip yi..

webwelett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeter ama! 10 post veya 1 domain için yaptığınız yaygaraya bak. biri sözünde durmaz diğeri çocuk gibi saatlerce ağlar.. ver - itrader gitsin bitsin mesele.
iyinet i bu yüzden sevmiyorum. çok ilgisizler. haklının yanında durmuyorlar. ip yi verin defolup gidicem..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklının yanında duruyor ve - itrader vermeni destekliyor. ne yapsın, döve döve domaini alıp sana mı versin, zararını iyinet mi karşılasın? nedir yani

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet i bu yüzden sevmiyorum. çok ilgisizler. haklının yanında durmuyorlar. ip yi verin defolup gidicem..

Haklının yanında durmakla alakası yok . Binlerce lirası dolandırılan insanlar var . Siz 10 post için yok mahkemeye gidicem , yok şerefsiz bilmem ne !

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden sana bir tavsiye: ona hakaret ettiğin için yasal olarak sen suçlu durumdasın. şimdi bir savcılığa gitse suç duyurusunda bulunsa senin ip adresini devlet iyinet yönetiminden isteyecek ve başın ağrıyacak. mahkemelerde sürüneceksin.

domaini sana vermedi diye ise sadece sözünde durmamış olan bir insan olacak. yeni bir üyelik açıp veya aynen bu şekilde muhtemelen devam edecek.

düşün bakalım kim bu durumda zararda ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu konuyu kitliyorum. Çünkü gereksiz bir tartışma var ortada. Bir kere açık arttırma bittikten sonra iletişim kurmadan kendi kendinize gidip post açmışsınız. Nereye ne açacağınızı nasıl kestirdiniz bilmiyorum. İletişimsizlikten kaynaklanan böyle sorunlarda bizim yapabileceğimiz birşey yok. Şu konu hakkında da gidip dava açacaksan, buyur aç. 10 post açtım hakim bey domainimi vermedi de.

Eğer açık arttırma bittikten sonra satıcı onaylasaydı ve onun üzerine vermeseydi, iş değişirdi. Ama şu an ki durumda, siz ucuza kapatmanın sevinciyle gidip post açmışsınız onay almadan, şimdi de bir sürü laf ediyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi