İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post Office! C/p Olmayan Kaliteli Yorum Hizmeti.

valor1n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kaliteli hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Post Office.

*Yorumları C/p(Copy Paste) olarak atmıyorum
*Hepsini elimle giriyorum içeriğe bakıyorum o içeriğe uygun yorum'u atıyorum.
*Genellikle seo bakımından yorum içinde popüler 1-2 kelime kullanıyorum.
*Yorum hitlendirmesini seçerseniz siteleriniz'de yükselme olucaktır(Anında yükselme olmaz sizlere 1-2 Öneride bulunacagım kabul ederseniz yükselmeniz başarılır olur ücretsiz)
*5 ila 15 Kelime arasında değişen yorumlar.
*Sitenin içeriğine uygun yorumlar atıyorum.
*Yorumlarımda kaliteyi ön planda tutuyorum.
*Yorumları proğramla göndermiyorum başlığınızın altında içerikle alakasız saçma sapan yorumlar bulunmaz.
*Normalde 100 Post 30dk-1 Saatte gönderilir Cp olmadığı için konunun zorluğuna göre saat değişiyor bu bakımdan saat vermiyorum sürekli evdeyim bilgisayar başında işi en kısa sürede bitirip teslim ediyorum.
*İsteyen olursa günlük (10-20) yorum atılır site güncelliği için.(Haftalık anlaşma)
*İsteyene yazdığım yorumları txt dosyası içinde gönderiyorum(+5 Tl)
*İstediğiniz bir yorum şekli varsa şu şu şu şekilde atarmısınız ona göre'de fiyat verebilirim.
*Ödeme şekli.(Şans oyunları nesine,bilyoner,misli) akbank yakında açılıcaktır.

İçerik ekleme

*Kaynak sizden.
*C/p olucak.
*Fazla zor olmamak kaydı ile. İçerik eklenir.

Şuan yorum atabilecegim konular;
Birçok konuda yorum atabilirim özel mesaj'dan sorarsanız yapabilirim veya yapamam diye dönüş yaparım.

Yorum hizmeti;
100 Post; 10Tl
200 Post; 20Tl(10 Yorum ekstra giriliyor)
300 Post; 30Tl(25 Yorum ekstra giriliyor)[/B]

İçerik hizmeti;
İçerik başı 0.50'den başlar zorluga göre değişir.

Fiyatlar pahalı gelebilir, az olsun öz olsun.

Not;Ödemeyi işe başlarken veyahut yarısını başın'da devamını ortasında almaktayım.1-2 örnek post atıyorum beğenirler ise ücreti alıyorum işe başlıyorum. Toplu post atışı yapamamaktayım elimle girdiğim için.

Not2; Konuya yazıp özel mesajı öyle atarsanız sevinirim bilgisayar başında olmuyorum bazen e-mailime bildirim geliyor onun sesiyle geliyorum pc başına :)

msn adresimi özelden isteyiniz.

Eğer referans görmek isterseniz msn adresimi ekleyin referanslarımı göstereyim.

1(Bir) Haftam olmadığı için konuya resim ve link ekleye miyorum. Yakında eklenicektir.

Hayırlı günler dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5