İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Post ve Yorum İşleriniz Yapılır

soulfather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumlarda Dolandırılmayın Bizzat kendim yaşadığım için bu işe başladım zamanım var konularınız tek tek el ile yapılacaktır.

İşimiz:

Günlük Post Hizmetine Başlıyorum Artık Hem Benim Bakımımdan Hemde Forum Siteleriniz Bakımından Daha Güzel Olur Günlük Konu Açmak Evet Olay Bu Yapacağımız iş Budur Günlük Post Atmaktır Sadece Forum Sitelerine Atılır. İsteyene yorumda bırakırım.

Günlük 25 Post Aylık 750 Post = 20 TL
Günlük 50 Post Aylık 1.500 Post = 40 TL .
Günlük 75 Post Aylık 2.250 Post = 65 TL
Günlük 100 Post Aylık 3.000 Post = 90 TL
Günlük 250 Post Aylık 7.500 Post = 210 TL

Ödemeleriniz İş Alımlarına Göre Değişir 750 & 1.500 Postlarda Ücret Peşin Alınır Diğerlerinde Ücretin Yarısı Peşin Yarısıda İş Ortasında Alınır..

Ödemeleriniz

Paypal , Şans Oyunları (Misli, Tuttur)

NoT:

İş Başında Ödemeyi Yapmayan Arkadaşlar Güvenemedikleri için Yapmazlar Haklılarda Kendilerince Ama Bende Kendimce Haklıyım Çünkü Bana Güvenmeyen Birisi ile ÇAlışmam Herşeyden Önce 2 Taraf içinde Güven Önemlidir SayGıLarımLa

Güven Sağlamak İçin Şuydu Buydu Söylememe Gerek yok Forumda az buçuk ticaretim oldu. Çoğunlukla alıcıyımdır. Ama son zamanlarda 4 adet site sattım.

İletişim için konu Altından veya Pm ile bildirebilirsiniz..

Son Bir Not : Sitelerinize açılacak post bot ile değil tamamı el ile yapılacaktır. Tek tek seçilecektir.

Referans : http://forum.wbilgi.com/islamiyet-b114.0/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5