İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Poster arıyorum, konu açtırılacak, Post Atılacak

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaslar..

makaledeposu-com adresine solda görülen kategorilerde 2000 post attırıcam, post sayıları eşit ağırlıklı şekilde dağılıcak. Konularda ana ve alt başlıklar kapsanacak.

* Her konu en az 500 karakter olmalı, 500 karakterden az konular sayıma dahil değildir.

*Konularda imla hatası, anlatım ve düzen bozukluğu olmaması gerekir, böyle birşeyle çok kez karşılaşırsam halinde ödeme yapmadan işi iptal etme hakkı bende saklıdır.

*Konular güncel ve kaliteli olmalıdır.

*Bazı konularda resim olması tercih edilir.

Şartları sağlayacaksanız lütfen tekliflerinizi yazınız..

KaoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Konularda imla hatası, anlatım ve düzen bozukluğu olmaması gerekir, böyle birşeyle çok kez karşılaşırsam halinde ödeme yapmadan işi iptal etme hakkı bende saklıdır.

şu madde sakat ben işi bitircem siz beğenmedim diyceksiniz sonra :=)

SeRSeRi_HaYaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne istediğini Bilen Biri.
Ama biraz Göz korkutucu :)
İnş Bulursun Arkadaşım

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işi beğenmeme gibi bir durum şöyle söz konusu olmaz. işinize güveniyorsanız teklif verin. çalışabiliriz. göz var nizam var dimi :D

webmaster58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede o maddeyi benimde gözüm tutmadı ben wordde yazarım arkadaşım makaleyi o sistem hata vermediği sürece benim için no problem ama imla atası vb.. bişey diyip ücretten yırtmak için uygulanmış bir madde bu bence :)

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır ne demek. Çirkeflik yapıcak halimiz yok, ben sadece kalitesiz baştan savma iş yapanları ayırmak için eklemiştim. yaptığınız işten emin değilseniz, o sizin probleminiz tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5