İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Power Balance Enerji Bilekliği

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Power Balance Güç Denge ve Esneklik sağlayan mucize Bileklik
www.powerbalanceorjinal.com
Daha önce Duymamış olanlar için kısa bir açıklamasını yapalım Power Bolance Nedir? Ne işe yarar?
Teknolojinin hızla ilerlemesi ile Pozitif İyon saldırısına uğrayan insan bedeninin gereksinimi olan Negatif İyon yüklemesini bilekliğe yerleştirilen bir hologram yardımı ile gerçekleştirir.

Güç,Denge ve Esneklik sağlayan Power Balance aynı zamanda tüm fiziksel !aktivitelerin extra güç harcamadan doğal yolla yükselmesini sağlar Avrupada ve Amerikada bir yılı aşkın bir süredir milyonlar satan bu mucize buluş özellikle spor yapanların vazgeçilmezi olup ,kullananların performans ve güç artışında gözle görülür farklar oluşturur.
Sabah Erken uyanamamak ,yada zinde kalkamamak gibi durumların önüne geçer.
Tanıtım videolarını izlemenizi özellikle tavsiye ederim .
-eklenecektir-

Fiyat : 49 tl+kargo ücreti olarak gönderilecektir.
itraderi 10+ olanlara önce ürün sonra ödeme şeklinde anlaşılma imkanı vardır.
Diğer alıcılar ise Garanti ,Akbank eft havale yada kapıda ödeme şeklinde alabileceklerdir.

Ölçüler: Large : 10,5 cm - Medium : 9,5 cm - Small : 8,5 cm

Orjinal olup olmadığını kutu üzerindeki bandrollu hologramdan anlayabilirsiniz.20-25 tl arası satılan ürünlerde kutu üzerindeki extra hologram bulunmamaktadır.

www.powerbalanceorjinal.com

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Güncel + fiyat düzenlemesi yapıldı ;)

Yukardaki satış linkimiz çalışmıyor malesef , satış sayfalarımızı pm ile alabilirsiniz yada direk özel mesaj yolu ile sipariş verebilirsiniz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
almayı düşünüyorum, yan etkisi var mı doktov bey

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bunu kim geliştiriyor? plastik gibi bişeymi

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bunu kim geliştiriyor? plastik gibi bişeymi

Plastik gibi bişey daha doğrusu silikon ,
Silikon bilekliğin içinde 'negatif iyon' yüklü hologramlar var görünür şekilde .
Pek cok dedikokuya ,muhalefete ve ragmen şunu söyleyebilirim.Ben kullanıyorum ve memnunum :)kimileri psikolojik oldugunu saıyor etkisinin ama öylede olsa farketmez olumlu etkisini gördüğüm sürece.
Satışını yaptığım için söylemiyorum bunu ayrıca benim zaten bu ürünü yada başka ürünleri sattığım pek cok reel platform var.,burda yada baska yerde yaptığım satışla ne kazanabilirim ki:)

Benden alma ama mutlaka al ;)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Puyhahahah 50tl bir de. Serbest piyasanın hastasıyım işte bu yüzden. Ben de peçeete satıyorum, zeka açıcı özelliği var. Kimya bölümü 4. sınıf öğrencisiyim her türlü iyonu tedarik ederim problem değil :D sadece ve sadece 79 tl. 10 dakika içinde ararsanız bilekten bükmekli şık kol saati hediye :D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Puyhahahah 50tl bir de. Serbest piyasanın hastasıyım işte bu yüzden. Ben de peçeete satıyorum, zeka açıcı özelliği var. Kimya bölümü 4. sınıf öğrencisiyim her türlü iyonu tedarik ederim problem değil :D sadece ve sadece 79 tl. 10 dakika içinde ararsanız bilekten bükmekli şık kol saati hediye :D

Ben de sizin gibi bilip bilmediği her ota çöpe burnunu sokanların hastasıyım..

Seviyesiz fikirlerinizi kendinize saklayınız.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben de sizin gibi bilip bilmediği her ota çöpe burnunu sokanların hastasıyım..

Seviyesiz fikirlerinizi kendinize saklayınız.

Ciddi olarak;
Bu ürünün bir dolandırıcılık malzemesi olduğunu bildiğin halde para kazanmak için mi satıyorsun, yoksa gerçekten inanıyor musun işe yaradığına? Eğer gerçekten işe yaradığına inanıyorsan, vaktimi harcayıp nasıl bunun bir üçkağıtçılık olduğunu, zayıf karakterli insanların parasını "gasp etmenin" bir yolu olduğunu anlatacağım. Ama utandırırım seni burada anlatırken. Yok eğer bir işe yaramadığını biliyorsan, yöneticilere mesaj at kilitlesinler konuyu. Kimseyi dolandırmaya hakkınız yok.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ciddi olarak;
Bu ürünün bir dolandırıcılık malzemesi olduğunu bildiğin halde para kazanmak için mi satıyorsun, yoksa gerçekten inanıyor musun işe yaradığına? Eğer gerçekten işe yaradığına inanıyorsan, vaktimi harcayıp nasıl bunun bir üçkağıtçılık olduğunu, zayıf karakterli insanların parasını "gasp etmenin" bir yolu olduğunu anlatacağım. Ama utandırırım seni burada anlatırken. Yok eğer bir işe yaramadığını biliyorsan, yöneticilere mesaj at kilitlesinler konuyu. Kimseyi dolandırmaya hakkınız yok.

Ben bu ürünle 'satıcı' olarak tanışmadım herşeyden önce bunu bilmende fayda var.
Yurtdışından gelen birinde gördüm ,cok da önemsemedim hatta inanmadım.Birkaç müşterim satıp satmadığımı sordugunda ise yine pek oralı olmadım taaki satış sitemin iletişim mailine gelen bir e postayı yanıtlayana kadar .Türkiyeye ilk getiren firma sorumlusu bana hediye edip al tak ,bir hafta sonra fikrini söyle dediğinde kabul edip denedim değil bir hafta aynı gun fikrim değişti.
Sonrasında ise inandım ,satmaya da başladım.
Sen vaktini harca ,hangi kanalın hangi haberinden yola cıkarak tezimi çürütmeye çalışacağını bildiğimden bende sana o kanalın o haberi yapan muhabirinin bana ve ithalatcı bir başka firmaya yaptığı tekliften bahsedeyim. bilmem ne tv nin ana haber bültenine ürün reklamını yaparız ama şu kadar paranızı alırız ,teklifine 'hayır' yanıtı aldıklarında x spor salonunun sponsorlugunda 'ya safsata bunlar üreticisi bile itiraf etti beş para etmez siz spor salonumuza gelin bakın nasıl enerjik oluyorsunuz ' haberini gectiklerini anlatayım dilersen.
Bilmediğiniz her konuya muhalefet olmak gibi bir ısrarınız varsa buyrun dinleyeceğim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende almayı düşünüyorum hafta alıcam :hmmm: geri döniyim evime bi

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben bu ürünle 'satıcı' olarak tanışmadım herşeyden önce bunu bilmende fayda var.
Yurtdışından gelen birinde gördüm ,cok da önemsemedim hatta inanmadım.Birkaç müşterim satıp satmadığımı sordugunda ise yine pek oralı olmadım taaki satış sitemin iletişim mailine gelen bir e postayı yanıtlayana kadar .Türkiyeye ilk getiren firma sorumlusu bana hediye edip al tak ,bir hafta sonra fikrini söyle dediğinde kabul edip denedim değil bir hafta aynı gun fikrim değişti.
Sonrasında ise inandım ,satmaya da başladım.
Sen vaktini harca ,hangi kanalın hangi haberinden yola cıkarak tezimi çürütmeye çalışacağını bildiğimden bende sana o kanalın o haberi yapan muhabirinin bana ve ithalatcı bir başka firmaya yaptığı tekliften bahsedeyim. bilmem ne tv nin ana haber bültenine ürün reklamını yaparız ama şu kadar paranızı alırız ,teklifine 'hayır' yanıtı aldıklarında x spor salonunun sponsorlugunda 'ya safsata bunlar üreticisi bile itiraf etti beş para etmez siz spor salonumuza gelin bakın nasıl enerjik oluyorsunuz ' haberini gectiklerini anlatayım dilersen.
Bilmediğiniz her konuya muhalefet olmak gibi bir ısrarınız varsa buyrun dinleyeceğim.

Yoo, yoo tabi ki Türkiye'den Türk medyasından çıkan şeyler değil.

Öncelikle, kendi sitelerinde yayınlanan şu açıklamayı okuyalım, yarın devam edeceğim.

http://www.powerbalance.com/australia/ca

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bende almayı düşünüyorum hafta alıcam :hmmm: geri döniyim evime bi

İş inada bindi mathi ,bende şu sitede her isteyene satıp ,bende bu üründen memnun kalmadım diyene parasını aynı gün iade edeceğim.
Üst mesajımdada söyledim ,bu tarz forumlardan sattığımla geçinmiyorum prsi yüksek ordan faydalanıyoruz belki:p Hoş imzamdaki link heklendi o başka mevzu :)

Bilimsel verilerden bahsediliyor ,benim için orası muamma ,önemli olan kendi hissettiğim şey.Psikolojik yada bilimsel ben memnunmuyum ona bakarım.Ailemdeki herkes takıyor ,ilginç bir şekilde herkes ayrı bir faydasını anlatıyor.Ben 3 saatlik uykuyla zinde kalabildiğimden memnunum bir diğeri kronik yorgunluğundan kurtuldugunu söylüyor. Sebebi benim için hiç önemli değil,başkasının ne düşündüğüde...sonuçlarına bakarım ben

saYRam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeki müren de bizi görecek mi? Bırakın bu işleri yau.

Biri çıkar bileklikten güç alacaksınız öteki çıkar yüzükler nazarı kolluyor falan.

Çıkar çoraplarını bas toprağa bak bişeyin kalıyor mu.

Yakında anti-maddeli piercing çıkarsa piyasaya hiç şaşırmayacağım.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
böyle şeylere hiç inanmadım inanmamda
enerjik keyifli canlı mutlu ve kafamda kıyak olsun bilen biliyor zaten :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5