İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Power Müzik V3-Rc1 - Gelişmiş Müzik,Klip,Şarkı Sözü Portalı

EfsaneClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Daha önce ön sipariş ile Power Müzik V3-Rc1 Sürümünü Sizlere duyurmuştuk.

Power Müzik V3-Rc1'den kısaca bahsedelim.

Power Müzik V3-Rc1 Geliştirmeye açık ve sürekli güncellemeler ve destek ile kullanıcılarına en iyi performans sağlaması için tasarlanmıştır.
Şuan Sistem tamamen yeni olduğu için eksikleri hataları sorunları vs olabilir. Bunları bizlere bildirirseniz sizlerin isteği doğrultusunda her platformda, her ziyaretçiye hizmet verebilesiniz.

Sistem şuan için Beta aşamasındadır.
Destek sistemi hazırlanmaktadır.
Güncellemeler ister sizlere bildirilir siz eklemeleri yaparsınız. İsterseniz bilgilerinizi bize iletip güncelleme ve sistem sorunlarınızı bizzat ücretsiz halledebiliriz.
Bunlar tabiki sistem dahilindedir. Sistem dahili dışında bu sistem için iş almıyorum. Bu sistemi kullanan herkes aynı özellikleri kullanacak ama gerek seo gerek sef linkler bakımından farklı şekillerde ziyaretcilerine hizmet verecektir..

Evet yanlış duymadınız.
Satın alınan ürün tarafımızca ücretsiz olarak kurulur.İster sizin istediğiniz sef adresleri kullanılır, İsterseniz tarafımızca en iyi şekilde sef linkler uygulanır.

Buna örnek vermek gerekirse;

aa.com sitesi sef adresi :www.aa.com/dinle/1_ceza-yerli-plaka.html iken

bb.com sitesinin sef adresi : http://www.bb.com/1/ceza/yerli-plaka.html şeklinde ve bunlar gibi birçok örnek verebiliriz.

Sadece müzik dinleme linklerinde değil Tüm sistemde Etiket ve iletisim,üye ol vb birkaç bölüm dışında tüm alt yapı linkleri değiştirilebilir...
(Müzik,Klip,Şarkı Sözü,Biyografi,Albüm,Şarkıcı,Haber,Magazin Haberleri...)

Yeni özellikler destek sisteminde açılacak anketler doğrultusunda hazırlanıp sizlere sunulacaktır.

Scriptin özelliklerine afişten veya aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz..

Sistem özellikleri:

- Full Admin Kontrol Panel
- Kişiye Özel Seo-Sef Uygulaması ( Sizin belirlediğiniz seo-sef ayarları yapılır )
- Full w3 Valid tasarım
- Editörün Seçimi
- Manşet haberler
- Sitemap Servisleri
- Full Cache Sistemi
( Sitenizin yükünü en aza indirmek için tasarlandı )
- Reklam Yönetimi
- Müzik Haberleri
- Duyuru Sistemi
- Üyelik Bölümü
Açıklama: Üyeler Yorum yapabiliyor ve içerik [Mp3-Klip-Şarkı Sözü-Haber ve Etkinlik Ekleyebilecek ( Admin Onaylı )
- Etiket Sistemi
- Yorum Sistemi Açıklama: Hem Kullanıcı hemde Üyeler Yorum yapabilirler ( Admin onaylı )
- Dost siteler
- Botlar

[ Admin Panel ]

- Şarkıcı Ekleme/ Düzenleme/ Silme
- Albüm Ekleme/ Düzenleme/ Silme
- Müzik Ekleme/ Düzenleme/ Silme ( Şarkıcı ve Albüm seçimi ardından müzik eklenir )
- Klip
Ekleme/ Düzenleme/ Silme ( Klip kategorisi,Şarkıcı,Albüm ister embed ister flv şeklinde ekleme. )
- Şarkı Sözü Ekleme/ Düzenleme/ Silme
- Haber Ekleme/ Düzenleme/ Silme
- İçerik başlığına göre otomatik etiket ( Örnek: Gökhan Özen Etiket Gökhan - Özen ( kelimeyi parçalara böler ve sadece arama sırasında eğer aramalarda geçiyor ise otomatik etiket olarak eklenir. Sonucu olmayan kelimeler etiket sisteminde yer almaz.

vs vs vs sayamadığım bir sürü özelliği mevcuttur.

* Ek Bölümler ( Eklenecekler )
- Etkinlikler (Konser vs.) Bölümü [Eklenecek Hazırlanıyor]
- Playlistler Bölümü [Eklenecek Hazırlanıyor] Açıklama: Her kullanıcı playlist oluşturabilecek ve mp3leri playlistine ekleyip ziyaretci ve üyelere sunabilecek.
- Anketler [Eklenecek Hazırlanıyor]
- Haftanın, ayın en iyileri [Eklenecek Hazırlanıyor]
Ve anketler doğrultusunda sizin istekleriniz.

Script tek domain üzerine lisanslı olacaktır. Script tarafınızca belirlenen Özel Seo-Sef ayarları yapılacak ve ücretsiz kurulacaktır.

Görüntülerde veya ekleyeceğim demoda küçük sorunlar olabilir. Bildirirseniz gerekli açıklamaları ve düzenlemeleri yaparız.
Bazı arkadaşlar çok sıkıştırdı yoksa biraz daha süresi vardı ama satışa sunmak zorunda kaldık.
Teslim edilen sistemlerin indexlenmesi açısından.
Script hakkında soru ve sorunlarınızı pm ile bildiriniz.

Saygılarımla..

Önemli Not: Sistem göründüğü şekilde verilecektir. Bu satış satılan kişilerin sitelerinin index alması içindir. Gerekli çalışmalar hızla sürüyor.

Ufuk GÜVENÇ
0554 208 33 29
Mail-Msn: [email protected]

atakansonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende almak istiyorum scriptten ancak arkadaşı msn de goremiyorum artık.
Ulasabilirsem alacağım.

atakansonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti aldim ancak şifreyi tekrar almak gerekiyor.
Arkadaşa ulaşamiyorum.
3-4 KEZ mail attim.Ulaşabilen var mi?

atakansonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş 8 Nisandan beri foruma girmemis. Msn de online hiç olmuyor.
Scripti ilk aldiğimda bazi düzeltmeler yapilacakti ilk etapta ben toparlayip gonderemedim.
Şimdi de ne msn de online ne de forumda..
22 gündür forumda online olmamiş..
Aslinda bu tür script işi yapan kişiler eğer msnde bir ay hiç online olmayacaklarsa yada web master forumlarina uzun vadede girmeyeceklerse yapmasalar...Destek vermek onemli çünkü.

Scriptte şifreyi unuttum scriptte şifre hatirlat bolumu de yok.Tekrar nasil admin şifresini alabilirim fikri olan var mi?

muratsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş 8 Nisandan beri foruma girmemis. Msn de online hiç olmuyor.
Scripti ilk aldiğimda bazi düzeltmeler yapilacakti ilk etapta ben toparlayip gonderemedim.
Şimdi de ne msn de online ne de forumda..
22 gündür forumda online olmamiş..
Aslinda bu tür script işi yapan kişiler eğer msnde bir ay hiç online olmayacaklarsa yada web master forumlarina uzun vadede girmeyeceklerse yapmasalar...Destek vermek onemli çünkü.

Scriptte şifreyi unuttum scriptte şifre hatirlat bolumu de yok.Tekrar nasil admin şifresini alabilirim fikri olan var mi?

phpmyadminden bir bak istersen :S başkada bulamazsın galiba :S

atakansonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şifreyi hallettim sonunda ancak arkadaş aylardır yok.
Ne msnde ne de sitelere giriyor.
Yazılımda bazı değişiklik yapacağım lisanslı olduğu için sistem izin vermiyor.

Anlamadığım böyle yazılım yazıp satan kişiler neden bir ay geçtikten sonra yok oluyorlar.
Eğer destek verilmeyecekse neden yazilim yaziliyor.
Kaç kez mail attim kendisi yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5