İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pp den withdraw yaparak parasını alan varmı??

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar ben tulasın arkadası ibrahim,onun vasıtasıyla sunu ogrenmek istiyordum,ocak 25 ten beri withdraw yaparak parasını kartına ceken arkadas varmı??yabancı forumlarda pp de teknik bir arıza oldugunu soyluyorlar,dun kendim pp yi aradım, ayın 25 den beri yolladıgım 500 usd nin hala hesabima gecmedigini status te pending yazdıgını belirttim,pp deki arkadas su an visa da sorun oldugunu subat 20 ye kadar cozulecegini soyledi ve ara sıra boyle problemler oluyormus,2-3 gunde kartıma gelen para 12-13 gun oldu gelmedi,
ogrenmek istedigim subat ayında islem yaparak parasını kartına aktaran oldumu??birde sunu belirteyim 600 usd kadar pp bozduracam,tulas ve burdan1-2 arkadas referansım sayilabilir,pp ihtiyacı olan lutfen pm den ulassın..

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzelde uyelik bilgilerini baskasına vermek ban sebebiydi sanırım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ibrahim neden foruma üye olup mesajını kendin yazmıyorsun?

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahim neden foruma üye olup mesajını kendin yazmıyorsun?

tulasin kuzeniyim,ben buraya uyeydim fakat kullanıcı adımla sifremi unuttum,g-mail kullanmadıgım icinde burasi icin actıgım g-mail hesabimin sifresinide unuttum.o yuzden hesabima giremiyorum.tulas ta bana boyle yardımcı oldu,ssunes zannedersem kullanıcı adım..
dikkat ediyorumda sorumdan cok baska seylere dikkat cekmissiniz,keske bunun yerine sorularıma cvp gelseydi...

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü niyetli birinin eline geçebilir itraderınız yüksek o yüzden söylüyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5