İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 1 jenerik domainler, Google'de ilk sayfada

avare71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:www.cinarabalari.com
İstenen minimum fiyat:100 YTL
Domain kayıt tarihi:2007-09-06
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

Domain adresi:www.iranarabasi.com
İstenen minimum fiyat:100 YTL
Domain kayıt tarihi:2007-09-06
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

Her ikisi de Google'de ilk sayfadadır. PR 1. İçi doldurulursa yerlerini korur. Blogger'a yönlendirdim ve arkadaşın sitesine link verdim. İkisini de birden alacak olan olursa indirim yaparım.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jenerik olmayan domainleri jenerik diye konu açarak tanıtmaya çalışmanız gayet hatalı.

Bl-aCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gogolede hangi kelimede ilk sayfada naa kelimlerindemi :):):) yada siteadı.com olarakmı ilk sayfada .. eeiyimiş.

avare71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gogolede hangi kelimede ilk sayfada naa kelimlerindemi :):):) yada siteadı.com olarakmı ilk sayfada .. eeiyimiş.

Amacınız üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi? Konunun açılış tarihine görmüyor musunuz? Arama özürlü müsünüz?

Not: Domainler artık satılık değildir. Konu kapatılabilir.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır çin arabaları yazınca senin sitenin 1.çıkması çok normal dahaforum yazıncada benim sitem 1.çıkıyo :D domaine bağlı şeyler bunlar. (subdomain veya uzantısı değil direkt domain ismi olduğu için 1.sırada çıkar)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi