İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR:3 Dizine Ücretsiz Siteni Ekle

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR:3 Dizine Ücretsiz Siteni Ekle

www.katalogum.com

daki formu kullanarak basvurunuzu yapmanızın ardından eklediginizi burda belirtirseniz incelemenin ardından güncellemeler yapılacaktır.

absürt icerikli siteleri kabul edemiyoruz.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Asagidaki siteleri ekledim. Eklersen sevinirim..

Online Haber

Sekilli Nickler

Msn Nickleri

Saglik Bilgileri

Msn Avatarlari

Iyi Calismalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklendi sagol

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım sen ücretsiz pr3 demişsin ama hiçbir siteyi eklememişsin birde maillere reklam atmışsın sen mail toplamak içinmi bu konuyu açtın..

Bu konuya acıklık getirmessen forumdan uzaklaştırılacaksın.

Sitem ekli degil üye degilim ama üyelere özel demişsin

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar icine kac gündür sabahlara kadar sitene ekle kodları girmeye ve dogru dzgün bir site olusturmaya calıstıgımız bir ortamda neden boyle bir dalavareye girelim.

1. mail toplama gibi bir durum isime yaramaz ki zaten piyasada 1 milyon adet mailli bir sürü liste dolasıyor.

2. sabahlara dek ugrastıgımız icin güncellemeler girisler gecikiyor.

3. size böyle bir mail attık, cünkü ekleme yapılırken bir yandan bir yandan da hemen sitene ekle kodu kısmının duyurusunu yapalım istedik.

4. Bir de lütfen ben size özelinizden mesaj atarken buraya konunun altına mesaj yazmayın.simdi dediginiz gibi bir durum söz konusu olsa zaten ben size mailden cevap vermedigim anda kötü niyetli olduguma kanaat getirip banlayabilirsiniz. Ancak simdi buraya yazarak konuya girenlere hic yoktan olumsuz bir hava veriyorsunuz. Ki eklemeyecek olsak baska forumlarda 35 site su anda sıfırdan eklendi bakarsanız sitelere..

5.Sitemizi ücretsiz acarak boyle bir hizmet veriyoruz.itham etmeden önce lütfen bir sorun.sabahlara kadar calısıp güzel bir site hazırlamak isterken boyle bir durumla karsılasmak insanı canından bezdiriyor.

6. siteniz absürt site kategorisinde degilse yakında kabul edilip güncellenecek merak etmeyin..

Not: kötü niyetli biri olsam soyle bir ithamda dahi sitenizi eklemiyorum derdim. ama dedigim gibi kim olursa olsun absürt dısındaki uygun siteleri inceleyip yüklüyoruz..

Yalnızca biraz sabır...

X

Xman

Misafir
teknekiralama.net
bogazturum.com
ebruliyemekler.com

ekledim onaylarsan sevinirim.

sebena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kiz-oyunlari.org ve araba-oyunlari.org sitelerini ekledim onaylarsanız sevinirim
iyi çalışmalar

eballi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
poyka ve kesan sitelerini ekledim Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5