İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 5-6-7 sitelere text reklam verilecektir !!

E

epido

Misafir
Arkadaşlar PR 5-6-7 olan siteleriniz varsa PR si 3 olan sitemin PR değerini yükseltmek için ve hit için Text Reklam vereceğim

Reklamı verilecek süre: www.HemenMp3.net
Reklam süresi: 1 ay uygun fiyatta 2-3ayda olur
Ödeme şeklim: Banka
iletişim: msn: [email protected]

Eğer PM atarsanız lütfen cevap yazarak uyarın. Açılan pencere ile haber vermediğinden bakamıyorum.. Fiyatlarınızı, PR değerinizi, site adresinizi, reklam yerınizi ve fiyatınızı (PM/MSN yada yazın) bana ulaştırırsanız sevinirim..

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR 7 site yok türkiyede 6 olanlarda hürriyet milliyet mynet bunlara reklam vermek de her babayigidin harci deil :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Impetus' Alıntı:
PR 7 site yok türkiyede 6 olanlarda hürriyet milliyet mynet bunlara reklam vermek de her babayigidin harci deil :)
kim demiş
3 aylık sitemi pr 6 yapabildim. reklam fiyatlarımda uygun aylık 30 ytl. 3 aylık ödemelerde 75 ytl.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ilkerortac' Alıntı:
ok yemek sitesi vaR PR 6 yap abi borcumuz ne olur
sadece öğrenme aşamasındayım. pr olayını kısmen çözdüm, şimdi ise seo hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. ne zamanki bu iki konuyu tam öğrenirim işte o an ücretli olarak bu hizmeti sunabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5