İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 5 Bir domaininiz Olsa Ne Yapardınız

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar benim boşta duran PR5 bir domainim var bunu toplist veya directory sitesi yapsam diye düşünüyorum, ne dersiniz hit alır mı ki? Veritabanı Mysql kullanacağım.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi scripti kullanacan :) bendede pr 7 duruyor kenarda İngilizce Site Alan olsa satacam 350 sayfa yazmısım htm :p

T

The_Best

Misafir
Hazır script kullanmayı sevmiyorum kendim yazacam. Asp kullanarak. Düşüncem hit yapıp yapmaması şimdi boş yere o kadar kod yazmıyım.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu bekle 2 ay o zaman benim site hit yaparsa db yi de veririm sana :=) nasıl olsa rahat duramam ben siteyi değiştiririm içeriği

T

The_Best

Misafir
Sen böyle içeriği değiştiririrm dersen kimse eklemez sitesini, istikrar web işinde önemlidir, :)

E

European

Misafir
pr 7 olan ingilizce siten hangisi? bana özel mesaj atarmısın? talip olabilirim fiyatta anlaşırsak

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Europen Asbestos la ilgili bi site htm oldugu için veremem site adresini şimdilik satmayıda düşünmüyorum site24 net e 175 sayfa htm yazdım amca google bottan beter cacheleyip koymus sitesine :) istediğim fiyat zaten abartı 10 000 Dolar ilgilenirsen pm atarım içeriği kaldırıp :) domain ismini

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Best' Alıntı:
Sen böyle içeriği değiştiririrm dersen kimse eklemez sitesini, istikrar web işinde önemlidir, :)
ok kardes

daha bosta 87 domain var :)

ehuehu en cok ta hosuma giden bilgiyarısması.com yazım hatası hit getiriyor bide

googşe.com ehuehue fazla değil ama ie türkceye gecince tavan yapar bu site şimdilik az az geliyor

sırada seni-seviyorum.net var :) onu acacams

E

European

Misafir
html olduğu için veremezmisin?:))) asp yda php olsa vercen yani :)) htm'de FBI kodları mı gizli:) e o da güzel tabi.
ok bol şans sana. Allah yolunu açık etsin birader

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cahveci' Alıntı:
hangi scripti kullanacan :) bendede pr 7 duruyor kenarda İngilizce Site Alan olsa satacam 350 sayfa yazmısım htm :p
Bu sitenin adresini ve düşündüğün fiyatı özelden yollarmısın acaba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5