İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 5 Haber Sitesi Satılık

Spormix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM ile..

Site için istenen fiyat: 4000 TL

Sitenin açılış tarihi: Ekim 2010 (Domain 2002'lerdendir. 1.5 yıl önce reglenmiştir)

Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber

Günlük hit sayısı, kaynak link: Ortalama 4 bin

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1.5 - Pagerank 5

Alexa: Dünyada 260 binde, Türkiye'de ise 4500'de.

Banlı olduğu yerler var mıdır:Hayır

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Wordpress

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Hayır

Kazanç: Günlük yaklaşık 5 dolar adsense geliri var. Bunun yanında site PR 5 olduğu için link satışı ve tanıtım yazısı olayına da girerek, toplamda 1000 TL'ye yakın gelir elde edebilirsiniz.

Site dönem dönem 10 bin civarlarında hit görmüş, son 1 aydır ilgilisizlik nedeniyle bir düşüş yaşarak 4 bin civarlarına gerilemiştir. CHA aboneliği de alarak siteyi özgün tutmaya çalıştık. Temiz bir sitedir. 5000 TL olan fiyatta biraz pazarlık payı vardır.

Düşünen arkadaşlar PM atarlarsa iyi olur...

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site adresini ö.m. atar mısınız?

celk625

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ilgili detaylı bilgi alabilir miyim.
satış sonrası teknik destek varmı botlar la mı güncel tutuyorsunuz... vs. gelir tablosu vs.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende p.m alabilir miyim bide CHA aboneliği ve bot varsa üyelik bitim tarihinide alabilir miyim

Spormix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatta indirim yapılmıştır. Fiyat 4 bin TL'ye indi. Satış sürüyor...

hasan525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banada yollarmısınız

Ekleme: neyse siteyi öğrendim atmana gerek yok kullanıcı adın zaten spormix

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM ile..

Site için istenen fiyat: 4000 TL

Sitenin açılış tarihi: Ekim 2010 (Domain 2002'lerdendir. 1.5 yıl önce reglenmiştir)

Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber

Günlük hit sayısı, kaynak link: Ortalama 4 bin

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1.5 - Pagerank 5

Alexa: Dünyada 260 binde, Türkiye'de ise 4500'de.

Banlı olduğu yerler var mıdır:Hayır

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Wordpress

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Hayır

Kazanç: Günlük yaklaşık 5 dolar adsense geliri var. Bunun yanında site PR 5 olduğu için link satışı ve tanıtım yazısı olayına da girerek, toplamda 1000 TL'ye yakın gelir elde edebilirsiniz.

Site dönem dönem 10 bin civarlarında hit görmüş, son 1 aydır ilgilisizlik nedeniyle bir düşüş yaşarak 4 bin civarlarına gerilemiştir. CHA aboneliği de alarak siteyi özgün tutmaya çalıştık. Temiz bir sitedir. 5000 TL olan fiyatta biraz pazarlık payı vardır.

Düşünen arkadaşlar PM atarlarsa iyi olur...

Pm alabilirmiyim bende

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5