İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 5 olan sitelere text reklam.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pr5 olan sitelere text reklam verilecektir. Aylık 10 ytl olarak düşünüyorum ve uzun süreli devam edecektir. İlgilenen arkadaşlar p.m atabilir. Web sitemiz forumdur ve absürt içerik kesinlikle bulunmamaktadır.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
10-ytl den pr5 reklam alanlar banada ozel mesaj ataralrsa bende text vermek ıstiyorum
saygılar

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guzel pm ler gelıyor ancak şoyle bır sorun var dc ler henuz guncellenmedığı için kımın prsi kaçtı tamkestıremıyorum ben :) dc lerın yarısı pr3 yarısı pr5 :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kulağım çınladı bi iyinete girim bakalım @mithrandil benim için birşeyler yazmış mı dedim :)

M

maiL

Misafir
pr5 siteye 15ytl ye text reklamınızı alabilirim. isterseniz görüşelim

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pr4 isterseniz gunluk tekil hiti 500 600 olan ve yukselen Tamamına yakını bayanların ziyaret ettiği siteye vermek isterseniz pm atabilirsiniz. 4 Adet txt reklam alınacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5