İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 5, PR 4, PR 3 dört adet domain ve 10bin Tekil ile Pagerank,Backlink + Hit şansı

G

GeNeSiS

Misafir
Herkese Selam,

Grubumuza bağlı tüm siteler için toplu link alımı yapmayı düşünüyoruz. Ve gayet uygun reklam teklifleri hazırladık.

fifacmtr.com - günlük 3/4Bin Tekil - 12.100 indexlenmiş sayfa - PageRank 4
eg-zotikbul.com - günlük 1500 Tekil - PageRank 5
mp3liste.net - günlük 500 Tekil - PageRank 3
nettegez.com - günlük 300/400 Tekil - PageRank 3

* Tekil ziyaretçiler, günlük olarak yazılmıştır. Ayrıca serverdan alınan bilgilere göre değil, webservis'e göre hitler yazılmıştır. Bildiğiniz gibi yabancı bazı ip'ler türk toplistlerce sayılmamakta.

Bunun yanında hiti az olan, fakat pageranka sahip domainlerde de tanıtımlar çıkacaktır. Bunlar,

spor.fifacmtr.com PR 3
tahmin.scthost.com PR 3

Evet, bir adet PR 5, bir adet PR 4, 4 adet PR 3 adreste linkler yayınlanacak. Ayrıca günlük 10.000 kişi reklamları-linkleri görecek. (Yabancı Ip'ler dahil olduğunda serverdan alınan bilgiler günlük 10.000 Tekil civarıdır.)

Reklamlar Adsense reklamları gibi çıkacak ve sitelerde banner altlarında çıkacaktır. Belirttiğiniz adrese direk verilecek linkler sayesinde, yüzlerce ziyaretçi kazanacağınız gibi Google'da değeriniz ciddi bir şekilde artacaktır.

Reklam örneği aşağıdaki gibi olacaktır ve 5 reklam alınacaktır.

Başlık.. (Örnek: Güzeller Mekanı)

Tanıtım metni (örnek: güzel, manken, resimler, ücretsiz amatör resimler vs. )

Link ( örnek: guzellermekani.com )

Tabii ki başlık, tanıtım metni, link olarak belirttiğiniz adrese link verilecektir.

Piyasa araştırması yapıldığında, ziyaretçi + Pagerank, Backlink kazanımı olarak gayet ucuz da bir fiyat sunuyoruz.

Aylık teklifler, 40 YTL
3 Aylık Teklifler, 100 YTL

İlgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
[email protected] (Mail, MSN)
96856227 ICQ

Saygılarımızla. [Not: Başka bir arkadaş konu açtığı için bu bölüme konu açtım. Yanlış olduysa moderatör arkadaşlar gerektiği yere taşıyabilirler. ]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5