İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr 5 site xeoma.com

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.xeoma.com
Bonus : www.xeoma.net
İstenen minimum fiyat: 150 $
Sitenin açılış tarihi: 1 ay oldu (Domain eski )
Kategori, sitenin içeriği nedir: Directory
Günlük hit sayısı, kaynak link: Yok
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Evet tamamı satılık.
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Open Source
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
windows domainleri PR degeri ile düşüren bir sisteme üye oldugundan bunları takip ediyor ve haklı olarak bu sitelere para ödediginde buldugu domainlerin üstüne kar payı katarak satmak zorunda. bunu anlayışla karşılamak lazım sonucta emek veriyor 6$ alıp 60k$ da satabilir. almak almamak bize kalmış.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
windows domainleri PR degeri ile düşüren bir sisteme üye oldugundan bunları takip ediyor ve haklı olarak bu sitelere para ödediginde buldugu domainlerin üstüne kar payı katarak satmak zorunda. bunu anlayışla karşılamak lazım sonucta emek veriyor 6$ alıp 60k$ da satabilir. almak almamak bize kalmış.

http://forum.iyinet.com/domain-adi-...s-degerleri-ile-gosteren-site.html#post372895

qdin Gerek Pm'le gerek se başlıklarda bir şeyler soruyorsun.Cevap verip vermemek bana kalmış birşey sana bir bilgi sunmak zorunda değilim.Başlığı bu şekilde çocukça sabote etmeye çalışman gerçekten ayıp.
Ama domainin Whois bilgisine bakarsan 8 aylık bir domain oldugunu göreceksin.Yazdığına utanacaksın.Eğer pr 5 domain varsa elinde 100 $ a kaçtane varsa alırım.Sanırım anladın.

Bu işler siteyle bitmiyor.
Para verip yazdır scripti.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://forum.iyinet.com/domain-adi-...s-degerleri-ile-gosteren-site.html#post372895

qdin Gerek Pm'le gerek se başlıklarda bir şeyler soruyorsun.Cevap verip vermemek bana kalmış birşey sana bir bilgi sunmak zorunda değilim.Başlığı bu şekilde çocukça sabote etmeye çalışman gerçekten ayıp.
Ama domainin Whois bilgisine bakarsan 8 aylık bir domain oldugunu göreceksin.Yazdığına utanacaksın.Eğer pr 5 domain varsa elinde 100 $ a kaçtane varsa alırım.Sanırım anladın.

Bu işler siteyle bitmiyor.
Para verip yazdır scripti.

Merhaba,
Gerçekten pes. size iyilikte yaramıyor sizi savunan bir yazı yazmışım sizin yazdıgınıza bakın. ben zaten bu degerleri gösteren siteleri başka bir başlık içinde insanlarla paylaştım birşey bildirmenize gerek yokki.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR5 domain.Herşey hite bakmaz.Link satarsın öyle kazanırsın.Adam akıllı proje yaparsın ziyaretçiden kazanırsın.Sana kalmış olay.windowsla aramız pek iyi değil ama haklı adamcağız:D Kolay gelsin.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bende konunun başında bu yana haklı oldugunu belirtiyorum ancak arkadaş sanırım biraz alıngan.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows qdin e ayıp etmissin adam senin haklarından bahsediyor. Özür dilemen gerekir.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseden özür dilememe gerek yok.
Onun oraya yazmasındaki amaç 6 $ da saklı.
Pm olarak yazdığı mesajdaki ibaresine paralel olarak.
Burada yazan bu kadar üye neden site almak harici mesaj yazıyor ?
Sİte satmacılık oyunu oynamıyorum ben.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Özür dilemeni istemiyorum zaten windows o kadar yazinin içinde 6$ dan bu kadar anlam çıkartıyorsan yuh denir ne denir. Attıgım PM de şu yaklaşık 1 ay önce sildim ama hatirladigim kadari ile.

Merhaba,
Düşen domainlerin PR degeri ile birlikte gösteren ücretli yada ücretsiz adresini ögrenebilirmiyim?
tabi arkadaş cevap vermedi kazanç kapısını söylememek en dogal hakkı bende araştırdım 1 - 2 site buldum onuda zaten forumda paylaştım. sanırım aramızdaki farkda bu paylaşmayı bilmek ve bilmemek neyse iyi satışlar kimse ile polimik yapacak halim yok bundan sonra konularınıza veya yorumlarınızın altına fikirlerimi bildirmem özür dilerim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sen bu Pm i yollamadan 1 hafta önce ben yazmıştım.Sanırım beni tanımıyorsun tam olarak."paylaşmayı bilmek ve bilmemek" konusuna gelince sanırım yeterince paylaşıyorum.Bilgi ve domain olarak.Artı olarak bir şey bildiğim yok.

http://www.r10.net/r10-bilgi-arsivi...-kolay-bulurum.html?highlight=nas%FDl+bulurum

Merhaba,
ben r10 sitesini takip etmiyorum burada bu linki verseniz okurduk. herneyse sonuç itibari ile paylaşım yapmak yada yapmamakta sizin tasarrufunuz. ben sadece sizin bu konuda haklı oldugunuzu yazdım sizde saolun yerin dibine soktunuz.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış sonlanmış hayırlı satışlar.

Yalnız Modlardan ve adminlerden bir sey rica edeceğim.
Artık bu satış konularına yorum yazanları
ör:
  • bu siteye bu kadar para istenir mi ?
  • çok pahalı
  • bence o paraya değmez
vs gibi mesaj yazan, yorumlar mısınız ? diye sorulmadan haklı haksız yorum yazan kişileri şöyle 1 haftalığına vs balasanız ? işnize karışmak istemem ki zaten bu benim hakkım değil ama bir kullanıcı olarak bu forumdaki kaliteyi arttırmak için sanırım bu şart. Bu gün windowsa yapılacak yarın bana (ki çok yapıldı) ...

Saygılar

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar.

Şu an itibariyle $ 150 kazandım bu siteden.
Artık kimse pr 5 150 $ satılmaz hiti yok diyemez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5