İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 5 ve Pr 6 Sitelerden Text Link

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.2webs.com

anasayfa ve nwda klasörü PR 6 :
aylık 30 USD, 3 Aylık 75 USD, 6 Aylık 135 USD, 1 senelik 210 USD

4 adet Pr 6 alt sayfa (her bir sayfa için). yukardaki fiyatlar üzerinden %33 indirim. yani aylık 20 usd, 3 aylık 50 usd, 6 aylık 90 usd, senelik 140 usd. (web hosting konulu siteler için ayrıca %25 indirim daha)

çok kaliteli backlinkleri var ve çoğu web design sitelerinden geliyor. (daha önce National Web Design Assocation sitesiymiş). 98 den beri aktif en son 3 -5 ay önce snapnamesten satın aldım.

backlink incelemesi için : http://siteexplorer.search.yahoo.com/advsearch?p=http://www.2webs.com/&bwm=i&bwmo=&bwmf=s

sitede outgoing link çok fazla yoktur. hatta sitede hiç bi şey yok nerdeyse :)
ve kesinlikle link çiftliğine dönüştürülecek kadar link alınmayacak, her sayfaya en çok 10 - 15 adet. sitenin trafiği içerik olmadığı için yok denecek kadar az (vaktim olmadı) o yüzden pr amaçlı değerlendirmelisiniz.
paypal ve havale kabul edilir. (marez, absürt, mp3 vs tarzı siteler kabul edilmez, hatta her siteyi kabul etmeyi düşünmüyorum.)

şu anda zamanım yok yazmaya o yüzden kısaca söylim : elimde pr3-pr4 10-15 tane travel sitesi var. bir paket halinde link satışı düşünüyorum. tek seferde 10 travel sitesinden link satıcam. fiyat ayarlaması vs yaptıktan sonra buraya yazarım. ilgileneler şimdiden pm atabilir. (sadece ing travel ve property ile ilgili siteleri kabul edebilirim)

yine elimde 4 - 5 tane health sitesi var, (Pr3-Pr5 arası) aynı şekilde sadece ing ve health ile ilgili siteler kabul edilecek)

bir te www.networkphotonics.com (yapım aşamasında, pr 5) burdan da computer, hardware, web hosting, design vs siteler kabul edilecek şekilde link satışı yapacağım.

fiyatlar henüz belirlenmediği için (akşam yazarım fiyatları) şimdilik ilgilenler pm atsın. çok fazla link kabul etmeyeceğim için önceden pm atanlara öncelik verilecek.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
RTSngz' Alıntı:
arkadaşım niye 2 tane konu açıyorsun ya?
neyse polemiğe girmeyeceğim, anlayan anlamış zaten niye 2 tane konu açıldığını, anlamak için birazcık düşünce olması yeterli

(moderatör arkadaşlar, nasıl açıldığını bile anlamadığım diğer konuyu size zahmet siliverin)

medyagraf : pm gönderildi, tercihlerini belirtip gönderirsen yarın öğleden sonra eklerim artık. (şimdi film izleme zamanı ;)

ayrıca xfatihx nickli üye daha link kodunu bile yerleştirmeden ödemesini yapacak kadar sağlam bir arkadaşmış. kendisiyle alış veriş yapacaklara duyurulur.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2webs.com için yukarda verdiğim fiyatlar değişmiştir.
aylık 30 USD, 3 Aylık 75 USD, 6 Aylık 135 USD, 1 senelik 210 USD
ve şu an sadece web hosting, web design, computer, hardware, software vs siteleri kabul edilecektir. yani içerikle tümüyle alakasız sayfalar kabul edilmez.
ayrıca ing Web hosting ve Web Design sitelere %20 indirim.
(yarından itibaren pr7 baclinkleri olacak)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
link verilecek sitenin adresini ve link için kullanılacak title ı gönderirsen bi değerlendiririz.

bu arada linux hosting diye aratıldığında 200 lü sayfalara kadar gelmişiz google da. backlink değerlendirmesi için bir çok kişinin sonuçlarını baz aldığı altavistaya göre 8460 backlink olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5