İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 6-5 Dizinler

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni bir sitenin PR icin cok yuksek PR'li sitelerden kısa surede cok link alması sandboxa girmesine sebep oluyor diye duyuyoruz. Pratikte gerceklstigini hic gordukmu? Yani ben şimdi yeni bir sitemi bu dizinlere ekleyerek iyimi ederim kotumu?

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoğu paralı siteler ama yaplaşım güzel elien sağlık hocam

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir sitenin PR icin cok yuksek PR'li sitelerden kısa surede cok link alması sandboxa girmesine sebep oluyor diye duyuyoruz. Pratikte gerceklstigini hic gordukmu? Yani ben şimdi yeni bir sitemi bu dizinlere ekleyerek iyimi ederim kotumu?

sitende içerik varsa hiçbirşey olmaz.( iyi edersin)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sitenin açılmasından sonra biraz zaman geçmişse hiçbirşey olamz.Yeni siteler için gereçli bana göre , zaten o çok linkden kasıp 50 60 tane fazlasıdır ben denedım hiçde şuana kadar böyle bir olayla karşılaşmadım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5