İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 6 (Fake)

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yeni reglediğim pr6 (fake) olan bir domain var.Bu domain satılabilirmi?Eğer satılabilirse ne kadar eder?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"pr6(fake)=pr siz domain" hiç bir farkı yok domain kullanışlı bir şeyse belki para padar

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben alabilirim... Düşündüğün fiyatı pmlersen sana geri dönüş yaparım...

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bu domainlere bir kac islem gerceklestiriyorlar ve fake degeri valid hale getiriyorlar..
Fake pr6 = işlemler sonucu valid pr4 gibi.Fakat ne tarz işlemler yapılıyo tam bilmiyorum.Sanırım yine bi forumda okumustum.Ama su haliyle bence sadece reg parası..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar yeni reglediğim pr6 (fake) olan bir domain var.Bu domain satılabilirmi?Eğer satılabilirse ne kadar eder?

Adı üstünde "fake". Gerçek olmayan bir özelliğin, o domaine ne gibi bir artısı olabilirki reg parasından fazla etsin...

İsteyen herkes zaten pr6 fake yapabiliyor :p

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım bu domainlere bir kac islem gerceklestiriyorlar ve fake degeri valid hale getiriyorlar..
Fake pr6 = işlemler sonucu valid pr4 gibi.Fakat ne tarz işlemler yapılıyo tam bilmiyorum.Sanırım yine bi forumda okumustum.Ama su haliyle bence sadece reg parası..

Seni çok pis keklemişler. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5