İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 6 olmak icin

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar. Nofollow sitelerden almayın ama :) öyle alırsanız gelin veririm size pr7 - pr8 bir sürü :)

D

Dadas

Misafir
Şunuda unutmayalım ki, Her alınan ücretli link'de, gözetim altına alınabilir ve sitenizin sandbox yada bomb yemesine neden olabilirsiniz.

Bilmektesiniz ki, 50 tane pr4 siteden backlink alacağınıza 1 tane pr-7 siteden link almanız gelecek güncellemeden sonra sitenizin pr'sinde gözle görülür mükemmel artışlar sağlamış olusunuz.

Çünki artık pr1 ve pr4 e kadar ki algoritma hemen hemen aynı seviye sıralamasına yaklaştı
bu devirde ya pr7 yada pr8 siteden 1 tane link almanız aylarca backlink kasmanızdan iyidir.

teşekkürler bilgileriniz için...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
arkadaşlar pr 6 olabilmek için kaç adet pr 5 sitede link bulunması gerekir veya kaç adet pr 7 de linkimiz olması gerekir. Bunu belirten site vardi ama adını unuttum :(

Pr6 - Pr7 ... olabilmen için, kaliteli bir web sitesi sahibi olmalısın. İçinde insanlara hizmet veren birşeyler olmalı. Domainin yeni olmamalı, uzun süredir var olan bir adres olmalı. pr gözetmeksizin populer olduğunu ispat eden doğal backlinklerin olmalı. Siten içerisinde spam sayfalar oluşmamalı, oluşturmaya mahal verebilecek açıklar olmamalı.

Benim bildiklerim bu kadar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para ile kimse pr 6 filan olamaz artık, ancak uzun bir çabalama ile olabilirsin. geçti o link alımı ile yükselmeler.

sakaryawebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar anlamadığım şey her kes ayrı ve farklı konuşma yapıyor pr 6 olmak için sitenin başka bir siteye benzemesi sitede kendeine ait özgü şeyler olması bide 4 tane pr 5 sitelrinde link almak başkada bişi yapma sen en onemlisi budur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5