İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 6 siteme reklam alıyorum

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitemin PR ı 6 tekil hiti 500 civarında. link ya da banner değişimi yapmıyorum. reklam vermek isterseniz bana ulaşınız.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi web sitene reklam alıon reklam vermicem ama daha acıcı olabilir.. ;)

D

dnturkey

Misafir
imzandaki sitelerin hiç birinin pr si 6 değil. pr 6 olan siteni öğrenirsek düşünebiliriz ?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PR 6 olan sitemi buraya yazmam. ciddi olarak düşünen varsa bana ulaşsın diye zaten ilk mesajımda da belirtmiştim .

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kendisi için bir önemi var ki söylememiş.
siz verilmek istenmeyen bir bilgiyi neden deşifre etmek istediniz anlamış değilim.

bu defa iş işten geçti ama lütfen karşınızdaki insanın yerine koyun kendinizi, ısrarla verilmek istenmeyen bir bilgiye sahipseniz kendinize ya da hiç değilse arkadaşlarınıza saklayın forumda inat yapar gibi açılmış konunun altına yazmamalıydınız.

NOT : MESAJLAR İSTEK ÜZERİNE SİLİNMİŞTİR. LÜTFEN YORUM YAPARAK KONUYU UZATMAYIN ve DAĞITMAYIN.
VERİLMEK İSTENMEYEN BİLGİYİ DEŞİFRE ETMEK İÇİN BİR HAKLI GEREKÇENİZ VAR İSE ÖZEL MESAJ BEKLİYORUM.

saygılar..

D

dnturkey

Misafir
Önce bi kendi görüşümü yazayım.

Bi webmaster sitesine reklam alacaksa bu sitesini bence açıklamalıdır. kimse siteyi bilmeden görmeden incelemeden bi şey diyemez. reklam almak istediğine göre sitesine bence sitesinin adresi yazılmalıdır diye düşünüyorum...

Şimdi asıl söyliyeceğime geçeyim. Sitenin adresini indexlenmiş sayfa sayını p.m. olarak bana atarsan hem backlinlerini hem sayfalarının reelliğini hem geçmişini inceleyerek kararımı verebilirim. Tabi birde reklam fiyatlarını gönderirsen ona göre anlaşabiliriz.

saygılar...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
sayfanın backlinki yok sahte pr6 da olabilir

mesaj kutunuz 2 gündür dolu size mesaj atamıyorum.
bir bilginiz var ise moderatörlere yazmalısınız. incelenip karar verilir bir olumsuzluk olup olmadığına.
kesin bir bilginiz olmadan sürekli karalayıcı mesajlar atıp durmayın lütfen.
kişisel bir husumetiniz var ise özel mesaj ya da msn ile halledin lütfen..
konuyu uzatacak mesaj atmayın özel mesaj alımını açık tutun ve oradan mesajlaşalım..

saygılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi, diğer webmasterlar gibi hile ile pr'ını yükseltecek biri değil. forumda 7 aydır bulunan birini 7 gün bulunan biriyle karıştırmazsanız forumun kalitesi yükselecektir. pembekedi pr 6 sitem var diyorsa vardır. nokta.

D

dnturkey

Misafir
ploop' Alıntı:
pembekedi, diğer webmasterlar gibi hile ile pr'ını yükseltecek biri değil. forumda 7 aydır bulunan birini 7 gün bulunan biriyle karıştırmazsanız forumun kalitesi yükselecektir. pembekedi pr 6 sitem var diyorsa vardır. nokta.

7 gündür burda olan kim ? ayrıca istersem 2 dk lık üye olurum 5 yıllık üye diye benden haklı mı olacak ???

+ ekliyorum ben zaten uzun zamandır üyeyim (2-3 yıl oldu galiba)sadece adım değişti tamam mı ploop kardeşim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi