İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 7-8 dizinler Üye olun

netizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ellerine sağlık. Zaten arkadaş yazmış yanına paralı diye kırmızı kırmızı:)

Emeğe saygı sağolasın dostum:)

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aman abı dızınler bende uzak olsun,100 tanesıne yazıyoruz kabul edılen yok dogrus durust

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sahin hocama katılıyorum. kabul edecekleri şekilde ekliyormusun. mesele burda ben bir çok dizine oldum. ve kabul edenler oldu hemde baya :))

Downgentr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neymiş bu kabul etmenin sırları, editör bakar sitene nizami siteleri gözüne hoş gelirse ekler :) günlük binlerce site ekleniyor bunlara, civciv sitelerle uğraşacak değiller ya.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teşekkürler kardeş :) birkaç tanesine baktım paralıydı ama yinede emeğe saygı

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahoo'da şunu diyor:
For web sites that do not feature absürt content or services, the Yahoo! Directory Submit service costs US$299 (nonrefundable) for each Directory listing that is submitted. Furthermore, for each listing accepted into the Directory, there is a recurring annual fee of US$299 to maintain the listing in the Directory for the subsequent year. For sites that include absürt content or services, the nonrefundable initial fee is US$600 and the recurring annual fee is US$600.

Yani,Yahoo da paralı :(

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yahoo paralı ama çok etkiliymiş, henüz kullanmak nasip olmadı

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dizin ekleme işi basit gibi görünüyor ama kurallara dikkat etmezseniz pr0 alexa 11milyondaki dizin bile sizi kabul etmez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5