İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr 8 pagarenki ve backlink katkısı.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malumdur ki böyle bir pr 8'den link almak 50 adet pr 7 den link almaktan pagerank için daha faydalıdır teori bunun üzerine kurulu.
Peki backlink içinde durum böylemidir. Googleda üste çıkmak için seçtiğim bir kelimeye pr 9 dan o kelime ile link almam gerçekten 100000 pr=0 backlinkten etkili olacak mı ?

yoksa fakir ama gururlu 100000 backlink pr 9 u devirip daha mı fazla etkili olacak

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
badlove sen şu backlink olayı kadar siteni yenilemekte, daha fazla içerik googlenin daha fazla seveceği bir kodlama ile site yapsaydın şu an o istediğin kelimelerde üst sıralarda olurdun gibi gelio bana :)

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi yeni sayfa ekledim yaww.. şimdi 500 sayfası var, bide benim uğraştığım siteye ne koyabilirim ki! Yani içerik olarak 150 çeşit ürün var bunun ötesinde müşteriye makale yazsam pek etkisi olmaz gibi =) Hem bizim millet okumaz resime bakar =))

kodlamada allah kerim işte yapıyorum bişeyler.
Hea unutmadan deyim şahin abi 3. sayfaya kadar geldim mobilya kelimesinde ama dmoz a kayıtlı olmamamdan mıdır nedir daha üste çıkmak için zor şartlarda uğraşıyom;

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
back link konusunda söyliyeceğim şu var 4 ay once kasmaya başladım çok önemli bir kelime için 1 ay once baktım haala bir verim yoktu zaten sitemi satmıştım. Fakat bu gun harika bir konumda o kelimede site. Bunun tek sayesi siteyi o kelimeye göre biraz editleyip bol bol zamanında back link almam..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi kasmışın yani dicek bişey yok ben mobilya da 3. sy ancak gelebildim. Bir metalarla oynarsam sanırım 2. sayfa olur da sonrasını bilmem.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4-5 gündür bende o dediğin şeylede alakaları olacağını sanmıyorum sordum böle böle birşey var mı yok dedi onlar lekelemeye fln çalışıyorlar..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
abi yeni sayfa ekledim yaww.. şimdi 500 sayfası var, bide benim uğraştığım siteye ne koyabilirim ki! Yani içerik olarak 150 çeşit ürün var bunun ötesinde müşteriye makale yazsam pek etkisi olmaz gibi =) Hem bizim millet okumaz resime bakar =))

Hea unutmadan deyim şahin abi 3. sayfaya kadar geldim mobilya kelimesinde ama dmoz a kayıtlı olmamamdan mıdır nedir daha üste çıkmak için zor şartlarda uğraşıyom;

Sen beni msn listene eklesene elimden geldiğince yardım edeyim sana... Tabii zamanım elverdiği sürece...

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malumdur ki böyle bir pr 8'den link almak 50 adet pr 7 den link almaktan pagerank için daha faydalıdır teori bunun üzerine kurulu.
Peki backlink içinde durum böylemidir. Googleda üste çıkmak için seçtiğim bir kelimeye pr 9 dan o kelime ile link almam gerçekten 100000 pr=0 backlinkten etkili olacak mı ?

yoksa fakir ama gururlu 100000 backlink pr 9 u devirip daha mı fazla etkili olacak

http://www.kubamobilya.com/ bu sayfanın altındaki karınca dualarıyla ilk sayfada olman imkansız, hatta yakında ilk 20 sayfada bile olamassın, google bu tarz sitelere ciddi yaptırımlar uyguluyo..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ula göz var nizam var karınca duası nerde, 7 punto ile yazılmış yazılar onlar. Sende astigmat neyim mi var =)

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ula göz var nizam var karınca duası nerde, 7 punto ile yazılmış yazılar onlar. Sende astigmat neyim mi var =)

Google o yazıları spam olarak algılayamaz diye düşünüyorsun heralde, bak daha iyi bir yer istiyosan o sayfayı kaldır, anasayfa direkt açılsın. birkaçtane link değişim yap anasayfaya koy linklerini(abartmadan) farkı görürsün..

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<meta name="keywords" content="mobilya oturma grubu baza orta sehpalar genç odası yatak odası ankara mobilya bebek odası, yemek odası, kanepe koltuk takımı, ankara siteler mobilya, mobilyalar, koltuk takımları">

Birde keywordları uzatma bu dezavantaj, avantaj değil
<meta name="keywords" content="mobilya, otuma grubu, sehpa, kanepe">
gibi net belirgin kelimeleri kullan ...

Bu arada kızmana gerek yok iyiliğin için yazdım bunları, çünkü ben mobilya bakan birisi olsam o sitenin girişi bana güven vermez..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım sözün sonundaki :=) işaretine dikkat etmemişsin. Ben kızmadım, bana bir kelime öğrecetecek olana da aslı kızmam zati =)
paylaşımın için sağol.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi ara benimbacklicklerde answers.yahoo.com görünüyordu pr:8
sonra girdim sitede link falan yok
sanırım öyle bi rastgelmiş

netizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

sana tavsiyem

mobilyakuba.com
alırsan şansın %50 artar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5